Reklama
Reklama

Kinga Rusin nie zamierza wracać do telewizji

Kinga Rusin obecnie przebywa na kolejnym wyjeździe. Okazuje się, że gwiazda wcale nie zamierza wrócić do Polski. Czy jeszcze kiedyś zobaczymy ją w telewizji?

Kinga Rusin dokładnie rok temu zakończyła swoją pracę w śniadaniówce "Dzień Dobry TVN". W tym czasie zdecydowała także, że razem ze swoim partnerem Markiem Kujawą, z którym związana jest od 11 lat, przeprowadzi się na Malediwy. Tam spędziła wiele miesięcy, ale gdy pora deszczowa zmusiła ją do zmiany miejsca, prezenterka i tak nie wróciła do Polski. Teraz zwiedza Czarny Ląd.

Kinga Rusin nie wraca do Polski

Obecnie Kinga Rusin razem z parterem przebywają w Afryce, co chętnie pokazują w mediach społecznościowych. Ponadto tygodnik "Życie na gorąco" skontaktował się z osobą z otoczenia gwiazdy, która ujawniła jej plany na przyszłość. Szybko nie zobaczymy Rusin w kraju.

Reklama

Do jednak nie koniec. Kinga Rusin mimo nieobecności w Polsce, często udziela się na tematy społeczne i polityczne. Nie jest tajemnicą, że prezenterka nie popiera obecnego rządu i często go krytykuje. To także jest jeden z powodów.

Oznacza to, że nie prędko zobaczymy Kingę Rusin na srebrnym ekranie. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramiehttps://www.instagram.com/pomponik.pl/

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Marek Kujawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy