Reklama
Reklama

Kinga Rusin chwali się umięśnioną sylwetką. Niejedna młodsza koleżanka może jej pozazdrościć

Kinga Rusin (51 l.) to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Chociaż gwiazda już od kilku lat nie jest gospodynią "DDTVN" to cały czas może liczyć na zainteresowanie ze strony mediów. 51-latka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Udostępnia tam zdjęcia oraz nagrania, na których pokazuje, jak spędza wolny czas. Niedawno postanowiła pochwalić się umięśnioną sylwetką.

Kinga Rusin szaleje u boku Marka Kujawy

Po nieudanym małżeństwie z Tomaszem Lisem Kinga Rusin znalazła szczęście u boku Marka Kujawy. Dziennikarka i biznesmen od lat doskonale się dogadują. Para ma wspólne zainteresowanie, jakim jest podróżowanie po najdalszych zakątkach globu.

Kinga wraz z Markiem odwiedzili Kostarykę, gdzie wykonali piękne zdjęcia. Jakiś czas temu Rusin udostępniła kilka fotografii z tej podróży na swoim instagramowym koncie.

Kinga Rusin chwali się umięśnioną sylwetką

Reklama

Kinga Rusin postanowiła udostępnić na swoim instagramowym koncie fotografię, na której szaleje na desce między falami. Dziennikarka od lat regularnie ćwiczy i przestrzega diety, dlatego może pochwalić się szczupłą sylwetką. Na zdjęciu widać Rusin ubraną w piankę. Fani gwiazdy zwrócili uwagę na jej umięśnione nogi. Bez wątpienia takiej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Kingi. Większość była pod wrażeniem nie tylko jej sylwetki, ale i umiejętności sportowych.

"Pani jest ogromną motywacją dla kobiet!"

"Podziwiam"

"Jest moc"

Kinga Rusin prosi fanów o pomoc

Niedawno na instagramowym koncie Kingi Rusin pojawiła się fotografia przedstawiająca małą dziewczynkę. Gwiazda w opisie zdjęcia poprosiła fanów o pomoc w zbiórce darów dla ofiar trzęsienia ziemi w Syrii oraz Turcji.

Dziennikarka na koniec swojego wpisu dodała, że każdy grosz się liczy. 51-latka podkreśliła również iż Polacy nie mają problemu z tym, aby pomagać osobom innego wyznania.

"Każdy grosz się liczy! I każdy kolejny post na ten temat czy apel w mediach o pomoc. Polacy z wyżej wymienionych i wielu innych organizacji, już są na miejscu, pomagają w ekstremalnie trudnych warunkach i potrzebują naszego wsparcia, żeby skutecznie kontynuować swoją misję. Mogą na nas liczyć, bo większość Polaków bez wahania pomaga, niezależnie od tego, czy potrzebujący to chrześcijanie, czy muzułmanie" - napisała w sieci wzruszona Kinga.

Zobacz też:

Rusin w bikini mknie po plaży! To zdjęcie rozpaliło jej fanów do czerwoności

Kinga Rusin apeluje do polskiej reprezentacji. Oczekuje od naszych piłkarzy "aktu odwagi"

Kinga Rusin ostro o Oscarach. Jej słowa szokują!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Tomasz Lis | Marek Kujawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy