Reklama
Reklama

Kim Kardashian na starych zdjęciach. Tak wyglądała ponad 20 lat temu!

Kim Kardashian (41 l.) w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z 1998 roku! Celebrytka od tego czasu bardzo się zmieniła i przeszła zaskakującą metamorfozę. Rozpoznajecie gwiazdę Hollywood na starych kadrach?

Kim Kardashian międzynarodową sławę zyskała za sprawą programu "Z kamerą u Kardashianów", który emitowany jest od 2007 roku. Podczas prawie 15-letniego nagrywania odcinków fani przygód Kardashianek i Jennerek mogli śledzić wzloty i upadki sławnych sióstr. W reality-show nie zabrakło ślubów, narodzin, rozstań, kłótni i rozwodów. 

Niewątpliwą gwiazdą formatu jest właśnie Kim, która do dnia dzisiejszego wzbudza największe zainteresowanie. Niedawno o celebrytce głośno było za sprawą rozstania z Kanye Westem (posłuchaj) i romansem z Petem Davidsonem

Reklama

To właśnie trzeci mąż w dużej mierze odpowiedzialny jest za zmianę stylu i wyglądu 41-latki. Z nieco kiczowatej gwiazdki stała się ikoną mody i jest podziwiana w wielu kręgach związanych z branżą fashion. 

Nawet czujni obserwatorzy mogli zapomnieć już, jak na kiedyś wyglądała ich idolka. Na szczęście Kim nie wstydzi się starych zdjęć, a ostatnio w sieci pochwaliła się kadrem z 1998 roku. Bardzo się zmieniła?

Kim Kardashian na starych zdjęciach. Tak wyglądała ponad 20 lat temu!

Kim Kardashian jest gwiazdą mediów społecznościowych, a na Instagramie śledzi ją już ponad 287 mln osób. To właśnie za pośrednictwem internetu gwiazda pokazała zdjęcie z 1998 roku. 

Fotografia pochodzi z urodzin ojca Kim, Roberta, który urodził się 22 lutego 1994 roku. Swoją publikacją celebrytka chciała uczcić pamięć zmarłego taty.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, a fani chwalili 41-latkę, że nadal wygląda "świeżo i młodzieńczo"!

Kim Kardashian: kariera

Kim Kardashian urodziła się w 1980 roku w Los Angeles jako córka prawnika Roberta Kardashiana i Kris Kardashian. Ma dwie siostry: Kourtney i Khloé, brata, Roberta, a także przyrodnie rodzeństwo.

Kim była długoletnią przyjaciółką Paris Hilton, dzięki której zyskała umiarkowaną uwagę mediów, a zasłynęła w 2007 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało seks wideo z udziałem Kardashian i wokalisty R&B, Raya J.

W tym samym roku na antenie pojawił się program "Z kamerą u Kardashianów", który do dziś cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki reality-show Kardashianki stały się jednymi z popularniejszych celebrytek, a w 2021 roku Kim znalazła się na liście "Forbes" najbogatszych ludzi świata z majątkiem 1 miliarda dolarów.

Zobaczcie również:

Zaskakujące doniesienia. Kolejna ciąża u Kardashianek?

Kim Kardashian pokazała "gumową" łydkę. Zaszalała z retuszem?

Koronawirus. Mniejsze zainteresowanie szczepieniami. Pacjenci odwołują wizyty

Joanna Krupa z dawno niewidzianą siostrą. Jak dziś wygląda Marta?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy