Reklama
Reklama

Kim jest Maja Staśko? Lewicową aktywistkę jedni kochają, drudzy nienawidzą

Maja Staśko jest twarzą polskiego feminizmu. Aktywistka znana z kontrowersyjnych poglądów i hipokryzji ma zawalczyć w oktagonie na imprezie organizowanej przez federację High League. Kiedy odbędzie się walka Mai Staśko, która według internautów sprzedała się za pieniądze? Kto będzie jej rywalką? Przyjrzymy się sylwetce aktywiski.

Kim jest Maja Staśko?

Maja Staśko jest lewicową aktywistką, feministką, weganką, krytyczką literacką, freelancerką i autorką książek. Najbardziej znana jest z podejmowania tematów dotyczących praw kobiet, osób LGBTQ+, cyberprzemocy, kultury gwałtu i seksizmu. 

Maja Staśko: Instagram

Maja Staśko prowadzi swoje konto na Instagramie @majakstasko od momentu pierwszych Strajków Kobiet w 2018 roku. 

Reklama

Obecnie Instagram Mai Staśko obserwuje 95,5 tys. osób. Najczęstszą aktywnością aktywistki są posty dotyczące przemocy, bodyshamingu, chorób psychicznych i normalizacji ciała kobiety i mężczyzny.

Maja Staśko: Twitter

Ulubionym miejscem do prowadzenia ożywionych dyskusji jest Twitter. To właśnie tam Maja Staśko wymienia się poglądami z internautami (choć głównie dostaje obelgi). Kanał Mai Staśko na Twitterze znajduje się pod nazwą @majastasko i tylko tam znajdziecie prawdziwe oblicze prezenterki.

Maja Staśko: wiek

Maja urodziła się 13 września 1990, w Poznani. Obrcnir obecnie 32 lata. 

Maja Staśko: partner

Feministka nie opowiada zbyt dużo o swoim życiu prywatnym. Na Instagramie dzieli się jedynie szczątkowymi informacjami, że  wybiera się na randkę.

Raz pochwaliła się wspólnym zdjęciem z chłopakiem na Instagramie. Mężczyzna nie był Polakiem, dlatego od razu wylał się

Maja Staśko: wykształcenie

Maja Staśko jest z wykształcenia polinistką. Ukończyła interdyscyplinarne studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Instytucie Filologii Polskiej.

Maja Staśko: High League 4

Maja Staśko 3 sierpnia została ogłoszona kolejną uczestniczką freak fightowej gali High League 4. Jesienna edycja walk w oktagonie odbędzie się 17 września w Arena Gliwice.

Aktywistka ogłosiła, że przekaże 40 tys. swojego wynagrodzenia na cele charytatywne.

Maja Staśko: z kim zawalczy na High League?

Maja Staśko, według nieoficjalnych informacji, miałaby zawalczyć z Moniką Laskowską, czyli tzw. "Najlepszą polską dziennikarką". Z kolei Sylwester Wardęga na ostatnim swoim lajwie na YouTubie twierdził, że może chodzić o pewną streamerkę z Twitcha.

Zobacz też:

Fikołki myślowe Mai Staśko. Jej lista czynów przesiąkniętych hipokryzją jest długa!

Maja Staśko, aktywistka "Krytyki Politycznej", będzie walczyć w MMA!

Doda pozuje ze świnką na Instagramie. Maja Staśko komentuje zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Staśko | High League
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy