Reklama
Reklama

Kaźmierska świętuje urodziny! Kończy tyle samo lat co Angelina Jolie

Dagmara Kaźmierska 12 kwietnia ma swój wielki dzień. Królowa życia świętuje dziś swoje 48. urodziny i jej bliscy pospieszyli już oczywiście z życzeniami, które ona następnie udostępniła w swojej relacji.

Dagmara Kaźmierska: kim jest?

Dagmara Kaźmierska jeszcze kilka lat temu była nikomu nieznana. Szerszej publiczności dała się poznać dopiero w 2016 roku, kiedy to zaczęła występować w "Królowych życia" traktujący o zamożnych ludziach. Kaźmierska była z pewnością jedną z najbarwniejszych bohaterek.

W przeszłości gwiazda "Królowych życia" mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a po powrocie do Polski otworzyła butik i do dziś utrzymuje się ze sprzedaży ubrań. Jej transmisje live, na których prezentuje odzież dla pań, cieszą się dużą popularnością, a ona sama zupełnie nie gryzie się w język, wykonując swoją pracę. Kaźmierska słynie bowiem z bezpośredniości i nie stroni chociażby od przekleństw.

Reklama

Choć w programie już nie występuje, ma swoje wierne grono fanów, którzy są dla niej wsparciem. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób, co - jak na polskie warunki - jest niemałym osiągnięciem.

Czytaj też: Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Na bogato!

Kryminalna przeszłość Kaźmierskiej

Dziś nie jest już tajemnicą, że w przeszłości Dagmara Kaźmierska była na bakier z prawem i musiała odpokutować swoje przewinienia. Prowadziła agencję towarzyską, a przed sądem odpowiedziała za sutenerstwo. Ostatecznie musiała odsiedzieć w więzieniu 14 miesięcy.

Dagmara Kaźmierska kończy 48 lat

Dziś charyzmatyczna celebrytka stara się nie wspominać zbyt wiele o przeszłości. Wprawdzie nie wypiera się swoich niechlubnych czynów, jednak skupia się na tym, co tu i teraz. Wciąż prowadzi swój biznes odzieżowy, który cieszy się powodzeniem pomimo wysokich cen ubrań. Wiele czasu poświęca także synowi, Conanowi, który obecnie studiuje medycynę. Kaźmierska obecnie jest singielką, jednak nie narzeka specjalnie z tego powodu.

Dziś, 12 kwietnia jest jej wielki dzień, który z pewnością spędza w gronie najbliższych. Celebrytka kończy 48 lat! Kilka osób postanowiło publicznie złożyć jej życzenia, które ona następnie udostępniła na swoim profilu.

Kto jeszcze urodził się w tym samym roku co Dagmara Kaźmierska? Okazuje się, że jej równolatkami są m.in. Angelina Jolie, Liz Truss, Charlize Theron, a także Fergie.

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak podrywa młodych mężczyzn. "Bo bawić trza się UMIĆ"

Dagmara Kaźmierska przeszła spektakularną metamorfozę. "Chyba jakaś dieta była"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy