Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katy Perry wróciła do Orlando Blooma!

Katy Perry (33 l.) i Orlando Bloom (41 l.) najprawdopodobniej dali sobie drugą szansę i po rozstaniu w lutym 2017 roku, znów zaczęli się ze sobą spotykać!

Kiedy okazało się wiosną 2016 roku, że aktor i piosenkarka mają się ku sobie, to nikt nie wróżył im długiej przyszłości.

Reklama

Artystka nigdy nie miała szczęścia do mężczyzn, a Bloom po rozwodzie z Mirandą Kerr (34 l.) w 2013 roku nie mógł zagrzać miejsca na dłużej u boku żadnej kobiety. 

Katy i Orladno stawili czoła złośliwym plotkom i cieszyli się swoją miłością. Coś jednak między zakochanymi zaczęło się psuć i para ogłosiła rozstanie w lutym 2017 roku. 

Najwidoczniej jednak nie mogli żyć bez siebie i jeżeli wierzyć zagranicznym mediom, to wokalistka wróciła do byłego chłopaka! Ponoć wydarzyło się to na Malediwach, gdzie przypadkiem obydwoje zaplanowali swój urlop i to w tym samym czasie.

Piękne okoliczności przyrody i wakacyjny luz sprawiły, że Perry i Bloom postanowili dać sobie kolejną szansę. Tym razem jednak postanowili nie afiszować się ze swoim związkiem, by uniknąć niepotrzebnej społecznej presji.

"Znów są razem. Katy chce być pewna, że tym razem się uda. Próbowała, ale nie może o nim zapomnieć. Za bardzo jej na nim zależy" - wyjawia informator gazety "The Sun". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry | Orlando Bloom

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje