Reklama

Reklama

Reklama

Kate Middleton zaatakowana w Irlandii. Tego nikt się nie spodziewał

Kate Middleton (40 l.) znana jest z tego, że jeździ po kraju i rozmawia ze swoimi poddanymi. Niedawno odwiedziła Irlandię Północną, gdzie postanowiła przywitać się z tłumem. Podczas wymiany uścisków jedna kobieta ją zaatakowała. Chyba nie takiego przywitania spodziewała się przyszła monarchini.

Rodzina królewska jest uwielbiana w Wielkiej Brytanii. To właśnie dlatego jej członkowie często jeżdżą po kraju i rozmawiają ze zwykłymi poddanymi. Niestety w Irlandii royalsi nie są zbyt miło widziani. Niedawno podczas wizyty Kate w jednym z tamtejszych miast doszło do przykrego incydentu, który z pewnością Middleton zapamięta na długo.

Kate Middleton została zaatakowana w Irlandii

Kate Middleton postanowiła wybrać się do Irlandii Północnej, aby porozmawiać z poddanymi i nieco ocieplić wizerunek rodziny królewskiej. Niestety podczas przechadzania się zamkniętą ulicą Kate została zaatakowana przez jedną z kobiet, która swoją napaść postanowiła nagrywać telefonem komórkowym.

Reklama

W trakcie rozmów z mieszkańcami miasta Kate podeszła do pewnej kobiety. Uścisnęła jej dłoń i przywitała się. Kiedy chciała odejść, mieszkanka miasteczka zaczęła krzyczeć w jej stronę, żeby księżna "wróciła do siebie". Dodała również, że "Irlandia jest dla Irlandczyków". Swój słowny atak kobieta cały czas nagrywała smartfonem.

Całe zajście nagrały kamery, które towarzyszyły Kate w podróży. Księżna postanowiła, że nie będzie dawać po sobie znać, że coś ją dotknęło.

Kate Middleton - życie księżnej Walii

Kate Middleton urodziła się 9 stycznia 1982 roku Reading. Uczęszczała do szkół z internatem włącznie z St. Andrew’s Prep School i Marlborough College. Jest absolwentką wydziału historii sztuki na Uniwersytecie w St Andrews w Fife, gdzie poznała księcia Williama.

W październiku 2010 roku zaręczyła się z księciem Williamem podczas wycieczki do Kenii. Zaręczyny zostały oficjalnie ogłoszone 16 listopada 2010 roku. William podarował Kate pierścionek zaręczynowy, który wcześniej należał do jego matki Diany.

29 kwietnia 2011 roku pobrali się w opactwie westminsterskim, o godz. 12:20 oficjalnie zostali małżeństwem. Nie podpisali intercyzy. Na ślub zostało zaproszonych 1900 gości.

3 grudnia 2012 roku Pałac Św. Jakuba ogłosił, że Wilhelm i Katarzyna spodziewają się pierwszego dziecka. 22 lipca 2013 roku Kate została skierowana do szpitala St Mary w Londynie, gdzie urodziła syna, Jerzego Aleksandra Ludwika. 8 września 2014 roku Clarence House podał informację, że Kate spodziewa się drugiego dziecka. W szpitalu St Mary w Londynie urodziła ona córkę, Karolinę Elżbietę Dianę. 4 września 2017 roku Pałac Kensington potwierdził, że Katarzyna spodziewa się trzeciego dziecka. 23 kwietnia 2018 roku Pałac Kensington ogłosił, iż Kate urodziła drugiego syna, Ludwika Artura Karola.

Zobacz też:

Karol III będzie zwalniał ludzi. Co zniknie z tradycji królewskiego dworu?

Księżna Kate w ogniu krytyki! Jej pasja zabiera ludziom pracę!

Księżna Kate nosi dwa różne rozmiary butów. Powód jest zdumiewający

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama