Reklama
Reklama

Kate Middleton ma sobowtórkę. Potrafisz je odróżnić?

Kate Middleton (40 l.) jest jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych osób na królewskim dworze. Żona przyszłego króla zachwyca swoją naturalnością, swobodą, a także urokiem osobistym. Jej promienny uśmiech znany jest niemal na całym świecie. Niedawno okazało się, że księżna ma sobowtórkę! Panie łączy nie tylko podobny wygląda, ale jeszcze coś... Potrafisz je odróżnić?

Kate Middleton jest niezwykle popularną osobą nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na świecie. Żona księcia Williama nie zawsze miała łatwo. Na początku znajomości z wnukiem królowej Elżbiety II media niezbyt przychylnie wypowiadały się na jej temat. Kobieta była pod ciągłą obserwacją fotoreporterów, a oni ochoczo komentowali jej wygląd i strój. 

Reklama

Jak widać, księżna Cambridge jest niezwykle odporna na krytykę, a na przestrzeni lat stała się ikoną mody, stylu i jest jedną z bardziej szanowanych kobiet na królewskim dworze. Nic w tym dziwnego, że inne panie chętnie odwzorowują jej stylizacje i się do niej upodabniają. 

Jedną z sobowtórek Kate jest artystka Brittany Dixon pochodzącą z Australii. Dixon i Middleton są identyczne, a internauci oszaleli na punkcie młodszej wersji księżnej!

Kate Middleton na TikToku ma sobowtórkę! Co za podobieństwo

Brittany Dixon to młoda TikTokerka pochodząca z Australii, na co dzień zajmuje się malarstwem, a także próbuje sił w mediach społecznościowych. Internauci nie mają wątpliwości, że influencerka wygląda identycznie jak księżna Kate. 

Nie da się ukryć, że Kate i Brittany mają identyczny uśmiech, oczy, podobne rysy twarzy i takie samo uczesanie.

Jak podaje magazyn "People", panie łączy nie tylko "bliźniaczy" wygląd, ale jeszcze miłość do sztuki. Jak już podkreśliliśmy, Australijka jest malarką, a Kate z zapałem oddaje się fotografii i studiowała historię sztuki na Uniwersytecie St. Andres. To właśnie na tej uczelni poznała swojego przyszłego męża księcia Williama.

Sobowtórka księżnej Kate wcieli się w jej postać w serialu?

Kobieta na fali popularności postanowiła nawet zgłosić się na casting do kolejnego sezonu kultowego serialu "The Crown", opowiadającego o losach brytyjskiej monarchii. Fani produkcji sami namawiali malarkę, aby wysłała swoje zgłoszenie, gdyż uważają, że producenci nie znajdą lepszej osoby, która mogłaby wcielić się w młodziutką Kate.

Dixon na jednym z nagrań opowiedziała, jak wyglądał casting do roli Kate. Jak twierdzi, została poproszona o przesłanie kilku informacji o sobie, selfie oraz 30-sekundowego nagrania, w którym opowiada o tym, co kocha. 

Myślicie, że Brittany nadawałaby się do gry w serialu i wcielenie w postać księżnej?

Zobaczcie również:

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z języka polskiego

Bill Gates zdradził żonę? Wymownie odpowiedział!

Netflix zapowiada 18 polskich seriali i filmów. Kiedy premiery?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama