Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Kate i William narazili zdrowie innych? Wyciekła prywatna korespondencja!

Najnowsze doniesienie nie stawiają rodziny królewskiej w najlepszym świetle. William (38 l.) i Kate (39 l.) mieli zignorować obostrzenia związane z pandemią i mimo próśb szkockich urzędników nie zdecydowali się na odroczenie w czasie służbowej podróży do Szkocji. Prywatna korespondencja nie pozostawia złudzeń, kto zawinił!

Na początku grudnia William i Kate wyruszyli w długo planowaną podróż do Szkocji. Ich odwiedziny miały na celu wsparcie ludności, która jak większość świata zmaga się z trudami szalejącej pandemii. 

Reklama

Niestety, wybrany termin okazał się niezwykle niefortunny z uwagi na trudną sytuację pandemiczną. Jak się właśnie okazało, już wcześniej urzędnicy Szkocji wielokrotnie prosili o odroczenie podróży. 

Rodzina królewska nie zdecydowała się jednak na taki krok. 

„Obecnie prosimy ludzi mieszkających w Szkocji, aby unikali niepotrzebnych podróży (…) Z osobistego punktu widzenia myślę, że dla wielu ludzi mieszkających w całym kraju ta wycieczka wiele by znaczyła. Niepokoją mnie jednak praktyczne aspekty tego i to, jak to jest trudne reprezentacyjnie, jeśli obowiązują ograniczenia w podróżowaniu. Myślę, że w tej chwili szanse na przełożenie trasy są potencjalnie dość wysokie” – czytamy wypowiedź Johna Somersa dla szkockiej gazety „The National”. 

W tym samym magazynie głos zabrał polityk, Deidre Brock, który skrytykował termin podróży Williama i Kate, uznając za wielce nieodpowiedzialne narażanie ludzi na wzajemny kontakt. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »