Reklama
Reklama
Tylko u nas

Katarzyna Zdanowicz ostro o różnicy wieku w związku. "Przyjmujemy to jako coś naturalnego" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Katarzyna Zdanowicz to jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Niedawno gwiazda uczestniczyła w wiosennej ramówce Polsatu i zdradziła nam kilka smaczków na temat swoje podcastu. W trakcie rozmowy wyjawiła, co sądzi o różnicy wieku w związku.

Katarzyna Zdanowicz - kariera

Katarzyna Zdanowicz jest polską dziennikarką, która porusza tematy aktualne i ważne. W lutym 2022 roku zadebiutowała jako prowadząca podcast "Zdanowicz pomiędzy wersami". To właśnie do swojego programu zaprasza osoby znane ze świata mediów, z którymi przeprowadza interesujące rozmowy. Niedawno Zdanowicz pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu, gdzie z kolei udzieliła nam wywiadu.

Reklama

Katarzyna Zdanowicz zdradza szczegóły rozmowy z Boczarską

W rozmowie z nami wyjawiła, że w jej podcaście pojawiła się ostatnio Magda Boczarska. Kobiety porozmawiają o pracy aktorki, a także o jej życiu prywatnym. Nie zabraknie również kontrowersyjnych tematów. Między innymi pojawi się ten dotyczący młodszego partnera. Kasia przedpremierowo wyjawiła nam, co 44-letnia aktorka o tym sądzi.

"U mnie w programie będzie Magda Boczarska, uwielbiam jej słuchać. Ona przełamuje kolejne stereotypy. Magda mi powiedziała, że jest teraz taki trend, że kobiety się wiążą z młodszymi mężczyznami. O tym się głośno nie mówi. No bo jak to? Teraz kobiety dochodzą do głosu i próbują gdzieś tam dla siebie ten kawałek wyszarpać, à propos stereotypów i zaszufladkowania. Mam nadzieję, że ta rozmowa zostanie dobrze odebrana i wyjdziemy spoza takiego patriarchalnego myślenia" - powiedziała nam Zdanowicz.

Kasia Zdanowicz o różnicy wieku w związku

Kasię zapytaliśmy również o to, co sądzi na temat różnicy wieku w związku. Dziennikarka wyjawiła nam, że w społeczeństwie istnieją nierówności. Mężczyźni mogą mieć młodsze partnerki i wtedy nikogo to nie dziwi, z kolei, jeśli kobieta będzie w związku z młodszym mężczyzną, wtedy opinia publiczna może być zszokowana.

"Nie uważam, że granica wieku powinna być komukolwiek wypominana. Nikogo nie dziwi, kiedy mężczyźni wiążą się z dużo młodszymi partnerkami. Przyjmujemy to jako coś naturalnego. Dlaczego więc nie może to iść w drugą stronę? Najważniejsze jest to, aby dwie osoby ze sobą dobrze współgrały, żeby się rozumiały, szanowały, rozwijały. To jest absolutna podstawa każdego udanego związku" - przyznała nam Kasia.

Na sam koniec wywiadu Zdanowicz wyznała nam, jakie jest jej zdanie na poruszony wcześniej temat. Według niej, jeśli żyje się w zgodzie ze sobą, można pozwolić sobie na sporo rzeczy. Gorzej, jeśli robimy coś, co wykracza poza nasze granice.

"Uważam, że jesteśmy w stanie na wiele rzeczy sobie pozwolić, jeżeli jest to zgodne z nami. Gorzej, jeśli ktoś zaczyna przekraczać nasze granice, ingerować w nasze decyzje, w taki sposób, że zaczynamy się uginać. Wtedy właśnie mówię zdecydowane nie" - przyznała Zdanowicz.

Zobacz też:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 25: Jacek Jelonek

Rymanowski, Gawryluk i Zdanowicz w nowym spocie Polsatu. Najrzetelniejsze informacje z czterech źródeł

Kim jest Katarzyna Zdanowicz? Wraca do stacji Polsat po 9 latach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama