Reklama
Reklama

Kim jest Katarzyna Zdanowicz? Wraca do stacji Polsat po 9 latach

Katarzyna Zdanowicz została prowadzącą w Polsat News! Dziennikarka w przeszłości miała już przyjemność współpracować z tą stacją.

Katarzyna Zdanowicz wraca do stacji Polsat! Decyzja została potwierdzona przez portal Wirtualenmedia.pl. Dziennikarka wcześniej związana była z konkurencyjną stacją TVN24. Co wiemy o prezenterce, nieustannie porównywanej do Magdaleny Mołek?

Kim jest Katarzyna Zdanowicz?

Katarzyna Zdanowicz dla stacji TVN pracowała od 2012 roku. Na początku była prowadzącą "Dnia na żywo", a potem dostała program "Polska i świat". Wraz z rozpoczęciem się pandemii koronawirusa można ją było zobaczyć w programie "Koronawirus raport. Szkoła". Zanim jednak trafiła do TVN, przez 4 lata była producentką "Wydarzeń" w stacji Polsat i prowadziła niektóre programy w Polsat News. 

Reklama

Gdy odeszła ze stacji TVN, wyznała, że nie miała planów na przyszłość. 

Teraz wszystko jest jasne. Jak wynika z ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, po latach wraca do stacji i "będzie prowadzić główne wydania "Wydarzeń" w weekendy i popołudniowe wydania w dni powszechnie". 

Katarzyna Zdanowicz życie prywatne


Katarzyna Zdanowicz zdecydowanie niewiele mówi o życiu prywatnym, ale wiadomo, że od lat jest w związku małżeńskim. Mężczyzna podobnie, jak ona także pracuje w mediach. Owocem ich związku jest syn Maksymilian.

Zobacz też:

Katarzyna Zdanowicz odeszła z TVN-u! Zaskakujące, co wyjawiła

Katarzyna Zdanowicz pokazała synka! Zostanie gwiazdą?

Co się stanie z psem Kamila Durczoka? Są dobre wieści

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy