Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke odchodzi z Kościoła. "Bardzo chciałabym mieć to już za sobą"

Katarzyna Warnke (45 l.) ma za sobą bardzo trudny czas. Rozstanie z ukochanym mężem Piotrem Stramowskim i samotna opieka nad dzieckiem z pewnością dają jej nieźle do wiwatu. Jakby tego było mało 45-latka, szykuje kolejną rewolucję, która wzbudzi z pewnością kontrowersje wśród jej fanów.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali niedawno, że się rozstają. Ta trudna decyzja z pewnością mocno wpłynęła na ich życie. Piotr postanowił odstresować się, lecąc na wakacje ze znajomymi, z kolei Kasia rzuciła się w wir pracy.

Jakiś czas temu Warnke w rozmowie wyjawiła, co zaplanowała na najbliższy czas. Okazuje się, że jej zamierzenia są bardzo poważne. Chodzi o stosunek aktorki do wiary katolickiej.

Reklama

Katarzyna Warnke odchodzi z Kościoła?

Katarzyna Warnke została zapytana przez dziennikarzy Plejady o to, czy myśli o odejściu z Kościoła. Aktorka wyjawiła, że tak. Chciałaby dokonać apostazji, jednak brakuje jej czasu, by zająć się tym tematem. Wyjawiła również, że formalności z tym związane chciałaby już mieć za sobą.

"Bardzo chętnie i myślę o tym. Chciałabym to zrobić, ale po prostu brakuje mi czasu, żeby się tym zająć. Bardzo chciałabym mieć to już za sobą" - powiedziała Katarzyna Warnke.

Katarzyna Warnke - kariera i życie prywatne

Katarzyna Warnke urodziła się 2 sierpnia 1977 roku w Grudziądzu. W trakcie studiów, w zastępstwie za Jana Peszka wyreżyserowała spektakl "Drzewo tropików", wystawiany na deskach Teatru 38 w Krakowie. W latach 2002-2007 występowała w Teatrze Starym w Krakowie, w latach 2007-2014 była aktorką Teatru Rozmaitości w Warszawie, a w latach 2016-2017 grała w Teatrze Studio w Warszawie.

W 2013 roku wyreżyserowała autorski monodram "Uwodziciel", który miał premierę w Teatrze Nowym w Warszawie. Z kolei dwa lata później zagrała główną rolę Agnes w filmie "W spirali". W 2018 w filmie Botoks jako doktor Magda wcieliła się tam w jedną z głównych ról.

Ma brata Wojciecha, który działał jako gitarzysta zespołu metalowego Faust Again. W latach 2004-2010 była żoną fotografa Krzysztofa Rawskiego. 30 lipca 2016 roku poślubiła Piotra Stramowskiego, którego poznała w 2013 roku na planie wspomnianej "W spirali". W 2019 roku urodziła im się córka, Helena.

Zobacz też:

Kasia Warnke zdradzona. Potwierdziła swoje przypuszczenia!

Wskazują, że to powód rozstania! Warnke i Stramowski nie podołali?

W noc rozstania Warnke i Stramowski dziwnie się zachowywali. Aż zrobili im zdjęcia.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy