Reklama
Reklama

Katarzyna Grochola skomentowała trzeci rozwód Szelągowskiej. Powiedziała, za dużo?

Dorota Szelągowska niedawno rozwiodła się po raz trzeci. Z mężem, Michałem Wawro mieli się rozstać jeszcze przed wybuchem pandemii. Gwiazda nie zdradzała szczegółów rozstania – na większy komentarz pokusiła się jednak jej mama, Katarzyna Grochola.

Kiedy media szalały od spekulacji, co poszło nie tak w małżeństwie projektantki wnętrz, ta wystosowała jedynie zwięzły komunikat.

Teraz głos w sprawie rozstania zabrała Katarzyna Grochola. W rozmowie z "Na żywo" pisarka stwierdziła, że rozwody to rzecz powszechna i trudno znaleźć ich konkretny powód.

Przy okazji wyszło na jaw, że Grochola powstrzymuje się przed dawaniem córce związkowych rad. Woli by ta, widziała w niej bardziej przyjaciółkę niż matkę.

Szelągowska ma nowego partnera?

Rozwód Szelągowskiej i Wawro przebiegł bardzo sprawnie. Mówi się, że małżonkowie doszli do porozumienia jeszcze przed pierwszą, i ostatecznie jedyną rozprawą. Najnowsze plotki twierdzą z kolei, że prezenterka ma już nowego ukochanego, a nawet, że para już ze sobą zamieszkała!

Reklama

Tych rewelacji o swojej córce Grochola nie zdecydowała się jednak skomentować.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Grochola | Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy