Reklama
Reklama

Katarzyna Glinka publikuje tajemnicze refleksje o życiu. Ma też specjalny apel: "Ludzie ukrywają swój ból..."

Katarzyna Glinka (45 l.) kilka dni temu potwierdziła, że rozstała się z Jarosławem Bienickim, ojcem jej 2-letniego synka Leo. Choć aktorka nie wypowiada się o sprawie wprost, po raz kolejny podzieliła się tajemniczą refleksją na temat swojego życia w sieci. "KAŻDY, kogo spotkasz, toczy walkę, o której nie masz pojęcia" - napisała na Instagramie. Miała na myśli siebie?

Katarzyna Glinka publikuje tajemnicze refleksje o życiu. Ma też specjalny apel: "Ludzie ukrywają swój ból..."

Katarzyna Glinka niedawno potwierdziła swoje rozstanie z Jarosławem Bienickim. Zwykle skryta aktorka, wyraźnie przeżywa tę nagłą zmianę w życiu, gdyż stała się aktywna na social mediach, gdzie publikuje tajemnicze wpisy, prawdopodobnie nawiązujące do zerwania z biznesmenem.

Choć aktorka nie nazywa sprawy wprost, a jej były narzeczony również milczy jak grób, rozstanie nie było dla aktorki proste. Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że mama 2-letniego Leo będzie walczyć o alimenty dla chłopca, jednak sprawy związane z formalnościami powierzyła prawnikom, ponieważ nie chce kontaktować się z Jarosławem. 

Reklama

Teraz gwiazda stara się skupić na własnym szczęściu i w końcu ma czas na refleksję. Właśnie opublikowała na Instagramie kolejny metaforyczny wpis, w którym przekonuje dość odkrywczo, że każdy człowiek mierzy się z własnymi problemami. Gwiazda zauważyła, że mimo kłopotów ludzie starają się je ukrywać. Z tego powodu Kasia namawia, byśmy byli bardziej życzliwi dla innych.

Myślicie, że miała na myśli swoje własne problemy?

Zobacz też:

Katarzyna Glinka gorzko po rozstaniu z ojcem 2-letniego Leo: "Piękne słońce przede mną"

Kasia Glinka zerwała zaręczyny! Przerwała milczenie i ujawniła, co się wydarzyło

Krzysztof Stanowski nie wykonał wyroku. Komornik wkroczył do akcji 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Jarosław Bieniecki
Reklama
Reklama
Reklama