Reklama
Reklama

Katarzyna Glinka przerywa milczenie. To dlatego nie zjawiła się na ślubie byłego męża

Katarzyna Glinka, która spełnia się jako aktorka i mama, nie może ostatnio mówić o szczęściu w miłości. Mimo wszystko aktorka utrzymuje przyjacielskie relacje z byłymi partnerami. Niedawno gwiazda polskich seriali dostała zaproszenie na ślub od swojego... pierwszego męża.

Katarzyna Glinka - gwiazda "Barw szczęścia" i "Przyjaciółek"

Katarzyna Glinka zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki swojej roli w popularnym serialu "Barwy szczęścia". Rola Kasi Górki otworzyła aktorce drzwi do wielkiej kariery. 

Oprócz występów w takich przebojach kinowych jak  "Och Karol 2" i "Wkręceni", 46-latka miała okazję wystąpić w pierwszej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", a także cieszącym się sympatią widzów muzycznym talent show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Reklama

Katarzyna Glinka spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie - gwiazda jest dumną mamą 11-letniego Filipa, który jest owocem jej związku z Przemysławem Gołdonem, oraz 3,5-letniego Leona, którego ojcem jest Jarosław Bieniecki.

Niestety, aktorka nie ma ostatnimi czasy szczęścia w miłości - żadna z jej dotychczasowych relacji nie przetrwała próby czasu.

Katarzyna Glinka dostała zaproszenie na... ślub męża

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że pierwszy małżonek aktorki bierze kolejny ślub. Co ciekawe - Katarzyna Glinka otrzymała od niego zaproszenie na uroczystość.

Niestety, gwiazda "Barw szczęścia"  nie pojawiła się na ceremonii. O powodach swojej decyzji opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

"Dostałam zaproszenie od Przemka i jego żony, też Kasi, i bardzo chciałam tam być, ale miałam ważny projekt aktorski w tym czasie. Więc nie mogłam" - tłumaczyła w rozmowie z serwisem Świat Gwiazd.

Mimo wszystko byli małżonkowie są ze sobą w stałym kontakcie i utrzymują przyjacielskie relacje.

"Ale jesteśmy w kontakcie, mój syn kocha jeździć do taty i dobrze czuje się w jego domu. A to także zasługa jego żony. Życzę im wszystkiego, co najlepsze" - dodała.

Katarzyna Glinka utrzymuje relacje z byłymi partnerami

Ostatnio wyszło na jaw, że Katarzyna Glinka przyjaźni się także ze swoim poprzednim partnerem. Co sprawia, że mężczyźni, z którymi nie udało jej się zbudować trwałego związku, nadal stoją z nią murem?

"Jest naprawdę dobrą i odpowiedzialną matką, która pielęgnuje tradycyjne wartości i mądrze wychowuje dzieci. Jej starszy synek jest szkolnym prymusem, a młodszy już idzie w jego ślady. Nawet jeśli było nerwowo, chłopcy nigdy nie byli nastawieni przeciwko swoim ojcom - powiedziała koleżanka aktorki w rozmowie z ShowNews.pl.

Zobacz też:

Glinka chwaliła się dzieckiem. Teraz otrzymała takie newsy od byłego męża 

Katarzyna Glinka zaadoptowała dziewczynkę z Zambii na odległość

Katarzyna Glinka w ciąży? Spływają gratulacje od fanów
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy