Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Glinka o życiu prywatnym. Dlaczego tak je strzeże?

Katarzyna Glinka (42 l.) od zawsze skrupulatnie chroni swojej prywatności. Rzadko pojawia się na eventach branżowych, jej Instagram świeci pustkami. Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem wyjawiła, dlaczego tak robi. Wyjątkowo zgodziła się też krótko skomentować swoje romantyczne zaręczyny!

Katarzyna Glinka jest od lat bardzo zapracowaną aktorką. Gra w serialu, teatrze, dubbinguje, dodatkowo wychowuje syna i tworzy udany związek z Jarosławem Bienieckim. Pozycję rynkową udało się jej wypracować dzięki swojemu zapałowi do zawodu. 

Reklama

Zapytana przez naszego reportera, dlaczego tak bardzo dba o swoją intymność, odpowiedziała:

"Nie widzę potrzeby, żeby grać życiem prywatnym. Odkrywam je na tyle, na ile potrzebuję. W życiu są różne momenty i nie chcę wywlekania tego do oceny publicznej. Skupiam się na tym, co robię zawodowo, dzielę się tym, co jest istotne i ma znaczenie".

Wyjątkowo aktorka zgodziła się skomentować swoje zaręczyny. Przypomnijmy, że jej partner po 183 dniach znajomości zdecydował się oświadczyć. Zrobił to w zaskakujący sposób - wdarł się na scenę po spektaklu, w którym grała jego ukochana i poprosił o rękę. Ona od razu się zgodziła.

"Było to coś, czego absolutnie się nie spodziewałam. Wywróciło to mój świat do góry nogami. Córki mojej koleżanki aktorki były na publiczności i powiedziały mi, że to było jak z bajki" - powiedziała. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:


Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama