Reklama
Reklama

Katarzyna Figura rozstanie się z córkami? „W naszym domu będzie pusto”

Katarzyna Figura (60 l.) będzie musiała nauczyć się funkcjonować w pustym domu. Jej córki z ważnych przyczyn opuszczają rodzinne gniazdo. Co się wydarzyło w ich życiu?

Katarzyna Figura jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Kobieta zasłynęła rolami w produkcjach takich jak: "Kiler", "Zemsta" czy "Pianista". Wydawać, by się mogło, że otoczona blaskami fleszy aktorka ma szczęśliwe życie. Okazało się jednak, że względny spokój i harmonia to tylko pozory, pod którymi Kasia skrzętnie ukrywała rodzinny dramat. 

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals - rozwód

Katarzyna Figura długo milczała w sprawie przemocy domowej, której doświadczała z ręki męża. W końcu zdobyła się jednak na odwagę, by opowiedzieć o wszystkim publicznie oraz złożyła pozew rozwodowy przeciw mężowi (w 2012 roku). Wyznała wówczas, że była terroryzowana i bita przez męża.

Reklama

W programie "Tomasz Lis na żywo" zdradziła, że myśl o rozwodzie w niej dojrzewała, ponieważ nie mogła już patrzeć na swoje dzieci, które były zmuszone codziennie widzieć sprzeczki rodziców.

Ze swoim mężem aktorka przez wiele lat spotykała się na rozprawach sądowych. Kai Schoenhals pozwał również Figurę o naruszenie dóbr osobistych i naruszenie posiadania. Sąd oddalił jednak wszystkie jego roszczenia. W piątek 24 września, po dziewięciu latach batalii, orzeczono rozwód. Kasia mogła więc odetchnąć z ulgą.

Katarzyna Figura zostanie sama. Jej córki wolą Paryż od matki?

Starsza córka Katarzyny Figury, Koko, od października uczy się za granicą. Studiuje bowiem reżyserię w Paryżu. Przebywanie tam jej służy, dziewczyna ma za sobą nawet pewien ciekawy projekt.

Sukcesy siostry chce powielać Kaszmir, która również nie zamierza zostawać w Polsce.

Kasia wspiera córki całym sercem i kibicuje im każdego dnia. Jest dumna, że poszły w jej ślady i podzieliły jej zawodowe pasje, natomiast martwi się, jak poradzi sobie z rozłąką i pustką w domu.

Zobacz też:

Marcin Hakiel z zachwytem spogląda na tajemniczą blondynkę! Fani: "Powroty są piękne. Gratuluję i powodzenia!"

Patrycja Markowska "drży na samą myśl". To jednak nie były plotki o jej synu. "Mamy problem"

Mocne słowa Amber Heard. "Chcą włożyć moje dziecko do mikrofalówki"

Wojna w Ukrainie. Zełenski oskarżył Rosję o ludobójstwo w Donbasie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy