Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor rzuca się w wir remontów. Zaskakujące, kto jej pomaga

Katarzyna Dowbor (64 l.), po rozstaniu z programem „Nasz Nowy Dom” znalazła sobie nowe zajecie, również związane z remontem. Jak ujawnia, ma zamiar przebudować własny dom, w czasie, który zwykle ma do dyspozycji ekipa Polsatu i z pomocą budowlańca z programu.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu „Nasz Nowy Dom” w ciągu minionych 20 edycji odmieniła życie blisko 300 rodzin. Dla wielu Polaków, żyjących na granicy ubóstwa, w strasznych, często zagrażających zdrowiu i życiu warunkach mieszkaniowych, z przeciekającym dachem i brakiem ogrzewania, program stał się szansą na godne życie. 

Katarzyna Dowbor: długo szukała wymarzonego domu

Sama prezenterka swojego miejsca na ziemi szukała jednak dość długo. Zanim znalazła, zdążyła się siedem razy przeprowadzić. Jak można się domyślać, dopiero siódma nieruchomość spełniła jej oczekiwania. Jak wyznała w jednym z wywiadów:

Reklama

"Niektóre kupiłam do remontu, inne w stanie surowym. Cały czas szukałam tego jednego, idealnego miejsca na ziemi i w końcu je znalazłam. Mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla znajomych, a dopiero trzeci dla siebie. Myślę, że dłużej szuka się tego wymarzonego domu". 

Podwarszawska 160-metrowa willa położona na ogromnej działce stała się azylem dla dziennikarki i jej ukochanych zwierząt. Dom dziennikarki, podobnie jak wszystkie poprzednie, wypełniony jest antykami i pamiątkami rodzinnymi, dodającymi wnętrzom przytulności. Za niepowtarzalną atmosferę odpowiadają starannie dobrane dodatki i futrzani współlokatorzy Katarzyny Dowbor.

Katarzyna Dowbor zyska nową współlolatorkę

Odkąd córka Katarzyny Dowbor, Maria rozpoczęła studia za granica, prezenterka mieszkała sama, jednak wkrótce ma się to zmienić. Do podwarszawskiego domu Dowbor  wprowadza się jej mama, której zdrowie nie pozwala już na samodzielne mieszkanie. Jak ujawnia była prowadząca „Naszego Nowego Domu” w rozmowie z „Super Expressem”:

"Niedawno moja mama się przewróciła, nie mogła już mieszkać sama. Musiałam zdecydować o tym, żeby mamie zrobić pokój, a że miałam dwie tylko sypialnie, trzeba było z dużego pokoju mojej córki zrobić dwa". 

Dowbor poprosiła o pomoc dawnego członka ekipy budowlanej programu Polsatu, który jakiś czas temu rozstał się z „Naszym Nowym Domem”. 

"Cudownie się zachował Artur, już niepracujący w programie budowlaniec. Zadzwoniłam i powiedziałam „Mam problem, muszę mamę zabrać do siebie, potrzebuję zrobić w 5 dni pokój dla mamy. Powiedział: „Masz to załatwione” i zrobił. Coś niesamowitego. Pokój jest piękny, a jego ściana jest wykonana z desek". 

Katarzyna Dowbor idzie za ciosem

Uskrzydlona sukcesem Dowbor postanowiła pójść za ciosem i wyremontować również resztę domu. Jak wyznaje:

"Teraz marzę o tym, by jeszcze trochę tego remontu zrobić w pozostałej części domu, m.in. chcę wycyklinować podłogi. Stwierdziłam, że tak kocham remonty, że teraz wreszcie wyremontuje swój dom". 

Czyli pasja remontowa mocno się w niej zakorzeniła… W maju Katarzyna Dowbor pożegnała się z programem Polsatu. Na stanowisku prowadzącej „Naszego Nowego Domu” zastąpiła ją Elżbieta Romanowska. Jak ujawniła, ma już za sobą pierwsze nagrania i świetnie dogaduje się z ekipą programu. 

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor twierdzi, że nie dostała zaproszenia na Telekamery. Organizatorzy zaprzeczają

Katarzyna Dowbor zdradziła, jak spędzi jesień życia. Takie ma plany na przyszłość

Ela Romanowska nową prowadzącą programu "Nasz Nowy Dom" w Polsacie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom" | Elżbieta Romanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy