Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Dowbor pociesza Torbicką!

Katarzyna Dowbor (57 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie głośnego odejścia jej dawnej koleżanki z telewizyjnej Dwójki!

Prowadząca "Nasz Nowy Dom" w Polsacie kilka lat temu sama z hukiem wylatywała z TVP.

Reklama

Później dziennikarka żaliła się w tabloidach na brak pieniędzy i niską emeryturę. Z pomocą na szczęście przyszła Nina Terentiew. 

Teraz w dość podobnej sytuacji znalazła się Grażyna Torbicka (57 l.), która większość swojej zawodowej kariery spędziła właśnie na Woronicza. 

Dowbor deklaruje na łamach tabloidu, że bardzo koleżankę wspiera i jednocześnie zapewnia, że brak pracy to nie koniec świata

"Z Grażyną Torbicką razem przyszłyśmy do Telewizji Polskiej. Nie mnie oceniać, czy dobrze zrobiła, odchodząc z TVP, czy źle. Bardzo ładnie Grażyna napisała, że czas popatrzeć na świat z innej strony. Trzymam za nią kciuki i ją rozumiem, bo sama wiem, że to, co kiedyś wydawało mi się straszne, że po 30 latach odejdę i sobie nie poradzę, okazało się strachem przedwczesnym. Czasem warto coś zamknąć, żeby otworzyć coś nowego. Życzę Grażynie, żeby miała tak samo, bo mnie się udało" - mówi z dumą w "Super Expressie" Dowbor.

Nie łatwiej było po prostu do Grażyny zadzwonić?
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | Grażyna Torbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje