Reklama
Reklama

To już oficjalne. Grażyna Torbicka żegna się z TVP!

"Po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczułam, że to dobry moment by spojrzeć na świat z innej perspektywy" - pisze Grażyna Torbicka w oficjalnym oświadczeniu, potwierdzając tym samym doniesienia o zakończeniu swojej przygody z programem "Kocham kino".

Oto treść oświadczenia Grażyny Torbickiej:

"Szanowni Państwo,

(...) Przez 20 lat realizując, wraz z moim zespołem, magazyn filmowy Kocham Kino gościliśmy w naszym programie wspaniałych twórców i ich dzieła, starając się obiektywnie prezentować wszystkie trendy i osiągnięcia polskiego i światowego kina.
Nasi widzowie - a to już drugie pokolenie - mogli dowiedzieć się co znaczy dobre, autorskie, artystyczne kino.

Dziękuję, że byliście z nami, dziękuję za wszystkie sugestie i inspiracje.

Sztuka filmowa to moja pasja, której nie porzucam. Telewizja Polska - Program 2 to miejsce, w którym rozwijała się moja droga zawodowa. Zostawiam tam znaczną część mojego dorobku twórczego i mojego życia, dlatego nie wykluczam w przyszłości współpracy z TVP w obszarach, w których będę mogła wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w propagowaniu sztuki i kultury.

Reklama

Dziękuję wszystkim i do zobaczenia w sierpniu na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Grażyna Torbicka"

TVN kusi

Czy popularna dziennikarka i prezenterka pojawi się niebawem w komercyjnej stacji, nie wiadomo. Nie tak dawno tabloidy donosiły, że Grażyna Torbicka przechodzi do TVN. Jednak doniesienia te nie zostały jak dotąd potwierdzone.

Już we wrześniu 2015 roku Centrum Informacji TVP dementowało, że dziennikarka zamienia TVP na TVN. "Telewizja Polska niezwykle ceni sobie profesjonalizm pani Grażyny Torbickiej, merytorykę przygotowywanych przez nią programów i nieoceniony wkład w realizację misji telewizji publicznej. (...) TVP i pani Grażyna Torbicka zgodnie oświadczają, że nie planują zakończenia współpracy" - brzmiał wówczas komunikat TVP.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy