Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek wrzuciła z pozoru "niewinne zdjęcie" i od razu taka afera! Szokujące, co wypatrzyli internauci!

Katarzyna Cichopek znów znalazła się w ogniu krytyki. Ukochana Maćka Kurzajewskiego chyba nie przewidziała, że z pozoru "niewinne zdjęcie" wywoła aż taką burzę w sieci. Internauci od razu wypatrzyli jedno i się zaczęło. Celebrytka nie zareagowała jednak na komentarze rozgniewanych internautów. Niebywałe, o co poszło tym razem...

Katarzyna Cichopek od miesięcy wzbudza ogromne emocje. Wszystko oczywiście ma związek z perypetiami w życiu prywatnym. Po zaskakującym rozstaniu z Marcinem Hakielem okazało się, że aktorka jest w związku z kolegą z "Pytania na śniadanie". Od tamtej pory o niej Maćku Kurzajewskim namiętnie rozpisują się media plotkarskie i nie tylko. 

Swoje dołożyła też Paulina Smaszcz, która nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłego męża i jego nowej wybranki.

Reklama

Kasia swego czasu narzekała, że ma dość tego niezdrowego zainteresowania mediów jej osobą. W przypadku Pauliny podjęli też kroki prawne, bo sprawy przybrały zadziwiający obrót, włącznie z wtargnięciem byłej Kurzajewskiej do domu dziennikarza, gdzie aktualnie mieszka jego schorowana matka.

By odpocząć od tego całego zgiełku zakochani niedawno wyjechali na urlop do Jordanii, czym oczywiście nie omieszkali się pochwalić w social mediach.

Po powrocie para wróciła do swoich obowiązków. Kasia stara się jednak cały czas mieć kontakt z fanami na Instagramie. Ostatnio opublikowała nowy post, w którym pochwaliła się stylizacją, a głównie czarną koszulą z delikatnie połyskującego materiału, zwracająca też uwagę głębokim dekoltem.

"Już niedługo walentynki! Co planujecie?" - zagaiła Kasia, po czym zaczęła reklamować ubrania i sklep internetowy. 

Cichopek w ogniu krytyki

Ludzie nie zachwycili się jednak stylówką Kasi i kodem rabatowym, który oferowała. Internauci zaczęli wytykać jej, że przerabia swoje zdjęcia i tym razem "grafika za bardzo poniosło".

Zarzucili jej, że talia przez to stała się zbyt wąska, a ręce mocno się zniekształciły i wyglądają wręcz komicznie:

"Jakoś dziwnie wyglądają pani dłonie, nie za duże? Ktoś przesadził z Photoshopem?", "Kasia z Ciebie taka piękna kobieta, naprawdę nie musisz się upiększać Photoshopem", "Trochę nieudany ten Photoshop, talia za wąska, a te dłonie — jakieś duże i śmieszne", "Chyba razem ze zwężeniem talii Photoshop przyciął też paluszki... i po co tak oszukiwać?", "Chyba za bardzo szczupła talia, a ręce za duże. Po co ten Photoshop" - czytamy w komentarzach.

Cichopek jednak nie odniosła do żadnego z zarzutów i nie zaspokoiła ciekawości "fanów". 

obacz też:

Kurzajewskiego aż zatkało! Życzenia od Smaszcz całkowicie zmienią ich relacje?

Kurzajewski aż się popłakał! Nie do wiary, co zrobiła dla niego Cichopek... "Kasiu, kocham cię!"

Cichopek i Kurzajewski ledwo wrócili do Polski, a tu taka sensacja! W tle "teściowa" Katarzyny!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy