Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek pokazała nowego partnera! Fani byli zachwyceni!

Katarzyna Cichopek (39 l.) zdobyła ogromną popularność dzięki roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Aktorce udało się jednak nieco urozmaicić swoją karierę i może teraz cieszyć się posadą prezenterki w "Pytaniu na Śniadanie". Ostatni występ zaskoczył jednak widzów, bo Kasia pojawiła się w towarzystwie nowego partnera...

Katarzyna Cichopek od ponad 20 lat gra w popularnym serialu "M jak miłość". Cichopek dużą rozpoznawalność przyniósł również udział w programie "Taniec z Gwiazdami".

W tanecznym show wystąpiła u boku Marcina Hakiela i... zakochała się w tancerzu. Para wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci: Adama i Heleny.

Teraz Kasia sprawdza się także w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Zazwyczaj na wizji towarzyszy jej Maciej Kurzajewski, ale tym razem na widzów czekało spore zaskoczenie. 

Reklama

Okazało się, że u jej boku pojawił się inny dziennikarz. Mowa o Robercie El Gendy. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się również Kasia na swoim profilu!

Wygląda na to, że ta zmiana bardzo spodobała się internautom, bo w komentarzach nie mogli nachwalić się Kasi i Roberta!

A wy lubicie ten duet?

Zobacz też:

Cichopek pokazała zdjęcie brzucha! Fani zachwyceni!

Maryla Rodowicz podupadła na zdrowiu. Królowa estrady zabrała głos!

Małgorzata Socha pokazała, jak dba o figurę!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy