Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek ma powody do radości! Co za wzruszenie!

Katarzyna Cichopek (38 l.) gdy zaczynała pracę na planie "M jak miłość", miała zaledwie 18 lat. Niedawno świętowała 20-lecie pracy w tym serialu i nie mogła ukryć wzruszenia z tej okazji.

Początkiem listopada Kasia świętowała 20-lat pracy na planie "M jak miłość". 

"Dziś mija 20 lat od emisji pierwszego odcinka 'M jak miłość', największej przygody mojego życia. 

Dziękuję, że mogę być częścią tej wspaniałej produkcji, która skradła serca widzów i od tylu lat wzrusza, bawi...pozdrawiam całą ekipę, kolegów aktorów i przede wszystkim Was Kochani! Dziękuję, że od 20 lat jesteście z nami.  W życiu bym się nie spodziewała, że tak rozkocham w sobie Piotra Zduńskiego, ma się ten bajer na szary komputer" - napisała wzruszona Kasia.

Nie da się ukryć, że to właśnie ten serial przyniósł jej wielką popularność. Wyjawiła, że idąc na casting do tej roli, nie wierzyła w to, że ją dostanie. 

Tymczasem spośród wielu chętnych, to ona dostała rolę Kingi, a widzowie ją pokochali. Popularność sprawiła, że dostała się także do "Tańca z gwiazdami", gdzie wytańczyła sobie nie tylko zwycięstwo, ale także i ... miłość życia. 

To tam jej partnerem tanecznym został Marcin Hakiel, w którym bez końca się zakochała z wzajemnością. Para doczekała się ślubu i dwójki dzieci. 

Pomyśleć, że to wszystko dzięki jednej roli w serialu! Przygoda z "M jak miłość" jeszcze się nie skończyła, więc przed Kasią jeszcze wiele przygód! 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje