Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel otwierają kolejną szkołę tańca

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na fali popularności pierwszych edycji „Tańca z gwiazdami” otworzyli sieć szkół tańca. Z czasem interes trochę podupadł, jednak wygląda na to, że wracają dobre czasy…

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie jesienią 2005 roku na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, emitowanego wówczas na antenie TVN. Program bił wtedy rekordy oglądalności. Miłość Kasi i Marcina rozkwitała na oczach 5 milionów widzów. Ich finałowy pojedynek z Małgorzatą Foremniak i Rafałem Maserakiem, których zresztą też połączyło gorące uczucie, oglądało prawie 8 milionów Polaków. 

Cichopek i Hakiel stali się najgorętszą parą polskiego show biznesu. Ich ślub w Zakopanem w 2008 roku przyciągnął tłumy. To były czasy, gdy Katarzyna była tak rozchwytywana, że musiała latać helikopterem, żeby zdążyć z jednego nagrania na drugie. 

Reklama

Na fali popularności para zaczęła otwierać kolejne szkoły tańca i nagrywać DVD z kursami tanecznymi. Niestety, w pewnym momencie przeinwestowali. Ich kłopoty zaczęły się, podobnie jak tysięcy polskich rodzin, od zaciągnięcia gigantycznego kredytu we frankach szwajcarskich na 500-metrową willę na warszawskim Wilanowie. 

Zaraz potem przyszedł kryzys ekonomiczny, ceny walut wzrosły, a bańka spekulacyjna na rynku nieruchomości pękła. Cichopek i Hakiel zostali z ogromnym kredytem i miesięcznymi ratami wynoszącymi kilkanaście tysięcy złotych. 

Finansowe kłopoty położyły się cieniem na ich miłości. Na szczęście z czasem okazało się, że kryzys tylko wzmocnił ich związek. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozkręcają taneczny biznes

Ku radości Kasi i Marcina, po pandemii  wśród Polaków znów wzrasta zainteresowanie tańcem towarzyskim. Nie jest to aż takie szaleństwo, jak 15 lat temu, ale wystarczy, by myśleć o kolejnych inwestycjach. 

Jak ujawnia Cichopek w rozmowie z Jastrząb Post, wraz z mężem planują otworzyć nową szkołę tańca, tym razem na warszawskiej Woli: 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy