Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zapomnieli o całym świecie. To wszystko na wizji

Katarzyna Cichopek (39 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) prowadzą razem "Pytanie na śniadanie" od kilku miesięcy. Para gospodarzy znana jest z tego, że doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Przez pewien czas Maciej był nawet podejrzewany o to, że to on zajął serce Kasi po jej rozstaniu z mężem. Żadna ze stron nie odpowiedziała jednak o krążących w sieci plotkach. Za to ostatnie ich zachowanie w programie na żywo podsyciło jeszcze bardziej pogłoski o ich rzekomym romansie.

Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski prowadzili weekendowe wydanie "Pytania na śniadanie". Jak zwykle starali się poruszać różne tematy, a także prezentować newsy z Polski i ze świata w luźny sposób. Kiedy pojawili się na antenie, w niedzielny poranek stało się coś, co raczej nie było zaplanowane.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zapomnieli o całym świecie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski chyba zapomnieli o bożym świecie. Kiedy kamera pokazała gospodarzy programu i wszyscy myśleli, że przedstawią oni swoich gości, a także wprowadzą widzów w temat, wydarzyła się zupełnie inna rzecz.

Widzowie ujrzeli Cichopek i Kurzajewskiego, którzy w najlepsze rozmawiali ze sobą. Dopiero po kilku chwilach dziennikarz zwrócił się do gości, którzy czekali, aż ktoś zaprosi ich do wspólnej konwersacji. To dziwne zachowanie nie umknęło uwadze widzów. Większość była zdziwiona tym, że prowadzący skupili się na sobie i zapomnieli, że nie są sami.

Katarzyna Cichopek - rozwód

Według informacji, które zgromadzili dziennikarze "Faktu" rozprawa rozwodowa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek ma odbyć się 25 sierpnia 2022 roku. Informator tabloidu wyznał, że mają oni nadzieję, że wszystkie swoje sprawy zakończą na jednym lub dwóch spotkaniach w sądzie.

Zobacz też:

Cichopek tuż przed festiwalem w Opolu dostała wiadomość od dzieci. Gwiazda TVP przerażona tym, co planuje Hakiel! "Sytuacja jest trudna"

Katarzyna Cichopek ma "powód do dodatkowych stresów". Wystosowała groźny apel!
Paulina Smaszcz o życiu po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. Chce brać przykład z prezydenta Francji!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy