Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Cichopek dawno nie pokazała tak gorącego zdjęcia! Co za figura!

Katarzyna Cichopek (36 l.) nie zwalnia tempa! Aktorka znana m.in. z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość" właśnie zapowiedziała, że pracuje nad nowym projektem. Sposób, w jaki to zrobiła, zachwycił niejednego internautę! Wszystko za sprawą czerwonej sukienki...

Aktorka w "M jak Miłość" gra od samego początku, dzięki czemu widzowie mieli możliwość podejrzenia, jak z uroczej nastolatki przemienia się w piękną i seksowną kobietę.

Reklama

O tym, że sama gwiazda jest świadoma swoich wdzięków, świadczyć mogą publikowane przez nią kadry, na których wygląda fenomenalnie!

Nie inaczej było i tym razem; gwiazda "Emki" dodała bowiem do swojej instagramowej galerii zdjęcie, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Katarzyna Cichopek pozuje na nim w czerwonej sukience z odsłoniętymi plecami. Tajemniczości ujęciu dodaje nie tylko niestandardowe tło, ale też pozostawiony przez aktorkę opis:

"Idzie nowe...już niebawem"- napisała krótko aktorka.

Ostatnia aktywność Katarzyny Cichopek-Hakiel nie mogła przejść niezauważona w sieci, a internauci w mig zainteresowali się intrygującym kadrem:

"Wow! Zmysłowo", "Petarda!", "Sexy classy lady; piękne zdjęcie", "Niczym diva", "Ale pięknie; Lady in red"- czytamy w komentarzach.

Czego dotyczył będzie najnowszy projekt gwiazdy "MjM"? Tego na razie nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że serialową Kingę Zduńską zobaczymy w powakacyjnych odcinkach hitu TVP 2: "M jak Miłość" powróci na telewizyjne ekrany już za kilka tygodni! Będziecie oglądać?

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama