Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Tusk pochwaliła się córką. Cały dziadek Donald!

Kasia Tusk (32 l.) niedawno po raz pierwszy została mamą. Nie chwali się córką w mediach społecznościowych, a przynajmniej robi to nie wprost. Ostatnio na swoim blogu pokazała fotkę, na której zaprezentowała fragment dziewczynki. I mimo że nie widać jej w pełnej okazałości, nie da się ukryć, że mała ma sporo wspólnego ze swoim dziadkiem, Donaldem Tuskiem.

Córka "króla Europy" w mediach społecznościowych pokazuje sporo, choć równocześnie bardzo chroni swoją prywatność. Przed prasą i opinią publiczną udało jej się ukryć nawet to, że wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Stanisława. 

Reklama

W tajemnicy nie zachowała natomiast faktu, że zostanie mamą. Paparazzi zrobili jej fotki, na których widać było jej dość spory już wtedy ciążowy brzuch. 

Sama Tusk o ciąży raczej nie wspominała publicznie. Unikała też publikowania fotografii, na których widać byłoby jej krągłości. Jest konsekwentna i córkę także pokazuje w zawoalowany sposób. A to wstawi zdjęcie wózka z dzieckiem w środku, a to pochwali się nosidełkiem. Oczywiście przy okazji zareklamuje marki i sklepy. 

Ostatnio na swoim blogu Kasia poszła o krok dalej i zaprezentowała fotkę, na której widzimy psa oraz fragmenty najbliższych jej osób: męża i córki. Dziecko nie jest uchwycone w całej okazałości, ale widać, że ma sporo po dziadku. A mianowicie odcień włosów! Donald Tusk musi być dumny.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Tusk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje