Reklama
Reklama

Kasia Nosowska składa życzenia na Dzień Ojca: "Kłaniam się surowemu trenerowi"

Kasia Nosowska (50 l.) złożyła życzenia swojemu ojcu, z którym zawsze miała pod górkę. "Kłaniam się mojemu Tacie, surowemu nauczycielowi, trenerowi, który nieświadomie pchnął mnie do odkrycia, że jestem silna i dzielna" - napisała. Równocześnie wrzuciła zdjęcie mamy, która obchodzi w Dniu Ojca urodziny.

Kasia Nosowska miała trudną relację ze swoim ojcem. Był marynarzem, i gdy wracał z rejsu do rodzinnego domu w Szczecinie, zaprowadzał dyscyplinę, co wrażliwa jedynaczka znosiła fatalnie.

"Żyłyśmy z mamą od wyjazdu do przyjazdu ojca. Samotność marynarzowych sprawia, że ich dzieci często przejmują część mężowskich obowiązków. Stają się powiernikami, wypełniają pustkę. Kiedy mąż wraca, mają obowiązek usunąć się w cień, by rodzice mogli realizować ideę małżeństwa. To wtedy córka, która śpi z matką, żeby było raźniej, musi zabrać poduszkę i płynąć samotnie przez noc" - wspominała Nosowska w książce "Powrót z Bambuko".

Reklama

Była nieśmiałym dzieckiem, co również zawdzięcza ojcu, który nie szczędził jej krytyki i po powrotach z rejsów wprowadzał w domu musztrę i ignorował potrzeby dziecka. Miała chodzić jak w zegarku - o czym śpiewała w piosence "Lanie".

Po wyprowadzce z rodzinnego domu wciąż towarzyszyło jej uczucie bycia kimś gorszym. Przepracowała to dopiero niedawno, zbliżając się do pięćdziesiątki. Symbolicznie kupiła nowy dom, do którego sprowadziła ze Szczecina... matkę.

Dzień Ojca. Nosowska składa życzenia swojemu tacie: "Kłaniam się surowemu trenerowi"

Z okazji Dnia Ojca Kasia Nosowska opublikowała w mediach społecznościowych życzenia. Są nietypowe, jak i sama autorka. Dziękuje ojcu za to, jaki był względem niej, bo dzięki temu jest dziś... wyjątkowa.

Publikuje również zdjęcie swojej mamy Krystyny, która po rozwodzie z mężem zamieszkała z nią w nowym domu w Piasecznie. Rodzicielka w Dzień Ojca obchodzi urodziny.

Zobacz też:

Nosowska uczęszcza na psychoterapię

Nosowska wspomina poród. Pokazała też syna

Nie nazywa się już Dorota Rabczewska. Oficjalnie zmieniła imię

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy