Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek: Zrezygnowałam z kariery dla dzieci

Kiedyś Kasia Cichopek (34 l.) wyskakiwała niemal z każdej lodówki, dziś stroni od błysków fleszy, stawiając na życie rodzinne. Dlaczego wycofała się z show-biznesu?

Aktorka, znana z serialu "M jak miłość", tłumaczy, że zrezygnowała z medialnej kariery dla swoich dzieci: 7-letniego Adasia i 3-letniej Hani, którzy są jej oczkiem głowie.

34-latka na razie nie planuje pojawiać się w roli prowadzącej na żadnym z festiwalu, nie wspominając już o programach rozrywkowych.

"Dzieci są dla mnie najważniejsze. Te lata, gdy są małe, upływają bardzo szybko. Teraz dzieci najbardziej mnie potrzebują" - mówi Cichopek "Faktowi", dodając, że swoje pięć minut dawno ma już za sobą.

Reklama

"Teraz mam czas głównie dla rodziny. Nie jestem już ja i tylko ja. Muszę spełniać się na każdej płaszczyźnie, jako mama, żona, i godzić te role".

Aktorka podkreśla, że nie wychowuje dzieci bezstresowo. Dyscyplina i jasne zasady są w jej domu na porządku dziennym, co jest - jej zdaniem - gwarancją uniknięcia w przyszłości problemów wychowawczych.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy