Reklama
Reklama

Kasia Cichopek poznała nową partnerkę Hakiela! Postawiła warunek!

Marcin Hakiel (39 l.) po rozwodzie z Kasią Cichopek znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej blondynki. Okazuje się, że Dominika ma nie tylko dobry kontakt z jego dziećmi, ale również byłą żoną. Postawiła mu jednak jeden warunek. Jaki?

Marcin Hakiel po głośnym rozwodzie z Katarzyną Cichopek odnalazł nową miłość. Chociaż jego wybranka pochodzi z drugiego końca Polski, to znajdują dla siebie czas.

Blondwłosa partnerka wybrała się już z nim nawet na wesele i wspólne wakacje, a dzieciaki - Adaś i Helenka - zdążyły już ją polubić.

"Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły" - zdradził "Super Expressowi" informator z otoczenia.

Reklama

Dlaczego Marcin Hakiel nie ujawnia wizerunku nowej partnerki?

Hakiel coraz śmielej pokazuje się z ukochaną w mediach społecznościowych, chociaż w dalszym ciągu ukrywa jej tożsamość i wizerunek. Ostatnio przykleił w miejsce jej głowy... twarz Marylin Monroe.

Póki co, wiadomo jedynie, że kobieta ma na imię Dominika i pracuje jako aktorka. Na zdjęciach można zauważyć, że ma bardzo szczupłą sylwetkę i kobiecy styl.

Para chce tworzyć relację, ale z dala od medialnego szumu. Oto, co wyznał "Plotkowi" znajomy Marcina:

Katarzyna Cichopek przyjaźni się z nową partnerką Marcina Hakiela?

Co więcej, z doniesień wynika, że Dominika ma bardzo dobry kontakt z Kasią Cichopek i wspólnie podejmują decyzje odnośnie podróży dzieci. Aktorka docenia, że nowa partnerka Hakiela darzy ich wspólne pociechy czułością i spędzą z nimi czas.

Taka postawa w obecnych czasach to naprawdę rzadkość...

Zobacz też:

Marcin Hakiel w luksusowej stylizacji przygotowuje się do ślubu? Coraz więcej domysłów

Paulina Smaszcz publicznie pogratulowała Hakielowi! Znowu głośno o ślubie tancerza

Marcin Hakiel na randce z nową ukochaną. Dzieci są już nią zachwycone! "Kaśka niech żałuje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy