Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kasia Cichopek o konflikcie z Idą Nowakowską: „Jak jesteśmy w programie - iskry lecą”

Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska od niedawna sprawdzają się w nowej roli, jako jurorki w programie "You Can Dance - Nowa Generacja". W ostatnim odcinku doszło między nimi do gwałtownego spięcia, który wywołał medialną burzę. Czy gwiazdy Telewizji Polskiej faktycznie za sobą nie przepadają? Pomponik.pl zapytał o to aktorkę "M jak miłość".

Kasia Cichopek o konflikcie z Idą Nowakowską: „Jak jesteśmy w programie - iskry lecą”

O domniemanym konflikcie Kasi Cichopek i Idy Nowakowskiej plotkuje się od czasu, gdy do mediów dotarła wieść o ich współpracy na planie "You Can Dance - Nowa Generacja". W poprzednim sezonie była tancerka, pełniła funkcję prowadzącej, jednak jak twierdzą osoby pracujące na planie show, była tak popularna wśród młodych uczestników, że produkcja zaproponowała jej rolę jurorki.

Do jurorskiego stołu, obok Agustina Egurroli, dołączyła również Katarzyna Cichopek, która po aferze wokół rozstania z Marcinem Hakielem przeżywa swoje drugie "5 minut" w telewizji. Zarówno Ida, jak i Kasia znają się z korytarzy Telewizji Polskiej, bowiem obie są prowadzącymi poranny program "Pytanie na śniadanie" i równolegle rywalizują o tytuł ulubienicy telewizji państwowej.

Reklama

Ostatnio podczas obrad jury na planie "You Can Dance - Nowa Generacja" doszło do pierwszego spięcia między Kasią a  Idą. Celebrytki dość ostro poróżniły się w sprawie oceny tańca jednego z uczestników. Redaktor Pomponik.pl zapytał Cichopek o atmosferę między nią a Nowakowską.

Gwiazda "M jak miłość" zapewnia, że poza programem z Idą darzą się sporą sympatią, a napięcie między nimi wynika z "autentycznych" emocji na planie show, które nie jest do końca reżyserowane. Obu paniom bardzo zależy na losie utalentowanych uczestników tanecznego programu.

Myślicie, że naprawdę Kasia i Ida prywatnie się lubią?

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Katarzyną Cichopek można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Agustin Egurrola był świadkiem kłótni Cichopek z Nowakowską. Wyjaśnia o co poszło

Kasia Cichopek nie żywi urazy do Hakiela i jest mu wdzięczna! „Cieszę się, że Marcin…”

Syn Rzeźniczaka nie żyje. Matka jego córki Inez zamieściła wstrząsający wpis o śmierci Oliwiera


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama