Reklama
Reklama

Kasia Cichopek musiała przejść operację! Pokazała "rozkrojoną" rękę po zabiegu!

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) ogłosili niedawno, że po 17 latach rozstają się. Informacja o ich rozwodzie była zaskakująca, przez lata uchodzili za zgodną i dobraną parę. Teraz w życiu aktorki wydarzyło się kolejne nieszczęście, musiała przejść operację. W mediach społecznościowych pokazała, jak wygląda jej dłoń po zabiegu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili ostatnio na Instagramie, że podjęli decyzję o rozwodzie. Para zna się od 17 lat, a ich miłość rozkwitała na oczach widzów w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie się poznali. Pobrali się w 2018 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Doczekali się dwójki dzieci: syna Adama (ur. 2009) i córki Heleny (ur. 2013). 

Reklama

Byli postrzegani za parę idealną. Nieustannie sobie słodzili i podkreślali, że bardzo się kochają. Od pewnego czasu w wywiadach można było zauważyć, że w ich życiu pojawiają się problemy. W rozmowie z "Super Expressem" Kasia Cichopek powiedziała, że nie mają z mężem dla siebie czasu, ponieważ pochłaniają ich obowiązki zawodowe. 

Aktorka wspominała, że różnią się od siebie i mają inne podejście do pewnych spraw. Na początku nie było to problematyczne, ale z czasem zaczęło źle wpływać na ich związek i powodowało konflikty. "Myślałam, że patrzymy w tym samym kierunku, jesteśmy do siebie bardzo podobni, przez to tacy zgodni i właściwie nie było między nami kłótni, ale z biegiem lat mam wrażenie, że jesteśmy bardzo od siebie różni" - wyjaśniała Cichopek.

Kasia Cichopek przeszła operację

Teraz okazuje się, że aktorka musiała przejść operację ręki. Na Instagramie zamieściła relację, na której widać jej dłoń z opatrunkiem, pod którym jest rana i szwy. Na wideo żartowała, że to nie jest wina pieczenia ciasteczek z córką Helenką. 

Cichopek nie powiedziała nic więcej na temat operacji. Być może doznała kontuzji podczas ćwiczeń na siłowni, które ostatnio ją pochłaniają. 

***

Zobacz także:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Ewa Bukowska: Zagadkowe zniknięcie byłej żony Marka Bukowskiego. Smutne, co się okazało!

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy