Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek ogłosiła rozwód z Hakielem, a teraz jeszcze to! Seria nieszczęść!

Katarzyna Cichopek nie ma ostatnio lekko. Okazało się, że jej małżeństwo przechodziło poważny kryzys, co skrzętnie ukrywała przed mediami. W końcu wraz z mężem wyznali, że biorą rozwód. Fani i osoby z ich otoczenia były w szoku. Aktorka początkowo próbowała udawać, że nic się nie dzieje, a potem nagle zniknęła i zawiesiła działalność w social mediach. Okazało się, że doszło do kolejnego nieszczęścia...

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli wymarzonym małżeństwem dla mediów plotkarskich. Ich miłość narodziła się podczas występów w "Tańcu z gwiazdami", więc od początku ich związek rozwijał się na oczach mediów. 

W końcu okazało się, że to coś poważniejszego niż przelotny romans. Para wzięła ślub, doczekała się potomstwa, uporała się z problemami finansowymi i przezwyciężyła kilka kryzysów.

Rozwód Cichopków wywołał szok

Aż tu nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym oznajmili wspólnie, że się rozwodzą.

Reklama

Jak gdyby nigdy nic celebrytka zaczęła następnie zamieszczać kolejne posty, w których reklamowała kolejne produkty. Aż tu niespodziewanie po pewnym czasie zapadła się pod ziemię...

Fani zaczęli się o nią nieco niepokoić. W końcu Cichopek postanowił wyjaśnić, dlaczego przestała się udzielać w sieci. Okazało się, że dopadły ją problemy zdrowotne. 

Kolejne nieszczęście Cichopek

Wszystkiemu winna alergia, która nie pozwalała się normalnie funkcjonować przez jakiś czas...

"Wraz z nadejściem wiosny nadeszła alergia, dlatego pozdrawiam wszystkich alergików. Trzymajcie się i nie dajmy się" - napisała Kasia. 

Następnego dnia poczuła się jednak zdecydowanie lepiej, co oczywiście od razu obwieściła fanom...

"Wczoraj byłam nieobecna w moich social mediach, bo miałam gorsze samopoczucie. Dopadł mnie nieprawdopodobny katar i kichałam co pięć sekund" - wytłumaczyła się.

Zobacz też:

Anna Głogowska jest nową miłością Roznerskiego? Tancerka nie wytrzymała

Lara Gessler gotuje dla uchodźców. Ukraińcy jedzą w jej lokalu za darmo

Joanna Opozda pokazała najnowsze zdjęcie synka! "Cała mama"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy