Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski razem. Plotki okazały się prawdziwe

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek podjęli decyzję o rozstaniu i w oficjalnym oświadczeniu podkreślali, że nie chcą wyjawiać powodów tej decyzji. Mieli również nie roztrząsać publicznie małżeńskich problemów. Jednak tancerz nie dotrzymał słowa i 24 kwietnia wystąpił w programie "Miast kobiet", gdzie w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską opowiedział o związku z aktorką i zasugerował, że rozpad relacji nastąpił z jej winy...

Od głośnego wystąpienia Marcina HakielaKatarzyna Cichopek podejrzewana jest o romans z Maciejem Kurzajewskim. Niektóre plotki sugerują, że jej nową miłością może być Maciej Kurzajewski, z którym prowadzi "Pytanie na śniadanie". Od dłuższego czasu para nie pojawiła się w śniadaniówce, co wzbudziło podejrzenia widzów... Pojawiło się pytanie, czy dziennikarz i aktorka zostaną rozdzieleni?

Reklama

Marcin Hakiel w wywiadzie opowiedział o małżeństwie

Marcin Hakiel wystąpił 24 kwietnia w programie "Miasto kobiet". Rozżalony tancerz opowiedział Aleksandrze Kwaśniewskiej o kulisach małżeństwa i problemach, z jakimi się zmagał. Mówił nawet, że musiał skorzystać z pomocy terapeuty, ponieważ nie radził sobie za dobrze z tą sytuacją. 

Przypomnijmy, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli razem 17 lat. Ostatnio podjęli decyzję o rozwodzie i publicznie oświadczyli, że nie będą opowiadać o powodach rozstania. Prosili również o uszanowanie ich prywatności. Jednak tancerz nie wytrzymał i złamał obietnicę. W rozmowie z Kwaśniewską był bardzo wylewny...

Marcin Hakiel sugeruje, że Cichopek go zdradziła

"Myślę, że do końca chciałem to naprawić. Ale przyszedł taki moment, kiedy zrozumiałem, że ten okręt, z którym spędziłem 17 lat, on już od dłuższego czasu płynął pod inną banderą" - wyjaśniał dalej. 

Mówił, że kolega radził mu, by załatwił to po męsku: "dajcie se po jednym i idźcie dalej". Wywiad odbił się szerokim echem w mediach. Katarzyna Cichopek nie skomentowała wystąpienia męża, jedynie zablokowała komentarze na swoim profilu na Instagramie. 

Cichopek i Kurzajewski wrócą do "Pytania na śniadanie"

Od tamtej pory nie pojawiła się również w programie "Pytanie na śniadanie", który prowadzi w parze z Maciejem Kurzajewskim. To właśnie on ma być domniemanym kochankiem aktorki. 

Pojawiły się plotki, że Cichopek straci pracę w TVP, ale zarząd Telewizji Publicznej szybko zareagował, zdementował te doniesienia i wstawił się za swoją pracownicą. Teraz "Fakt" informuje, że według grafiku Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą "Pytanie na śniadanie" 5 maja. Para nie zostanie rozdzielona i nadal razem będą witać widzów w porannym programie! 

***

Zobacz także:

Bosak o chorobie. W Polsce nikt nie dawał mu większych szans. "Chciałem zniknąć"

Antoni Królikowski całował się z kochanką na ulicy. Już nie zamierza się ukrywać?

Katarzyna Cichopek padła ofiarą celebrytów? To oni mogli założyć podsłuchy

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy