Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek i Anna Mucha walczą o fuchę w TVP! To koniec wielkiej przyjaźni?

Kasia Cichopek i Anna Mucha od lat deklarują w mediach, że łączy je wyjątkowa więź. "Życie na Gorąco" donosi jednak, że ich przyjaźń została właśnie wystawiona na poważną próbę. Wszystko z powodu lukratywnej posady w TVP, o którą obie się ubiegają...

Obie poznały się wiele lat temu na planie "M jak miłość". Anna była już wówczas znaną i cenioną w branży aktorką, a Kasia dopiero zaczynała swoją przygodę z show-biznesem. 

Serial przyniósł Cichopek ogromną popularność, ale największe zmiany przyszły dopiero, gdy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". 

To tam poznała Marcina Hakiela, z którym tworzy zgodne małżeństwo do dziś. Mucha w sprawach uczuciowych nie miała już tyle szczęścia. 

Po burzliwym romansie z Kubą Wojewódzkim związała się na dłużej z Marcelem Sorą. Owocem ich miłości są dzieci: Stefania i Teodor. 

Reklama

Ostatecznie związek nie przetrwał próby czasu, a aktorka obecnie związana jest z aktorem Jakubem Wonsem. 

W tych wszystkich trudnych dla niej chwilach swoją radą i pomocą zawsze służyła Kasia. Anna z kolei rewanżowała się jej, gdy ta wpadła w kłopoty finansowe. 

Zacięta walka o posadę w show. W TVP huczy od plotek

Wydawać by się mogło, że ich przyjaźń przetrwa wszystko. Jak jednak donosi "Życie na Gorąco", na korytarzach TVP plotkuje się, że między nimi trwa zacięta walka o posadę w nowym show.

"Teraz obie są faworytkami w wyścigu na prowadzącą program 'So You Think You Can Dance' - pod takim nieco zmienionym tytułem, popularny taneczny show pojawi się w jesienne ramówce TVP. Ostateczne decyzje odnośnie obsady wciąż nie zapadły" - czytamy w tygodniku.

Która zatem wygra tę rywalizację? Cichopek od pewnego czasu kreowana jest na jedną z największych gwiazd stacji. Z kolei Mucha została zwolniona z jury show "Dance Dance Dance", co zaskoczyło widzów. 

Być może stacja będzie chciała jej w ten sposób wynagrodzić tę nagłą wymianę składu jurorskiego. W końcu Mucha wzbudza ogromne emocje i jest gwarantem, że o programie będzie głośno. 

Anna liczy ponoć jeszcze, że przyjaciółka odpuści, bo ma wobec niej dług wdzięczności...

"Kiedy Anna Mucha zajęła się produkcją spektaklu 'Przygoda z ogrodnikiem', jedną z ról powierzyła Kasi. Ma świadomość, że gdyby sama znalazła się w podobnej sytuacji, Cichopek zrobiłaby dokładnie to samo" - donosi "Życie na Gorąco". 

To z pewnością będzie istotny sprawdzian dla ich przyjaźni. Fani zapewne trzymają kciuki, by nadal były sobie tak bliskie. W końcu w show-biznesie takie relacje należą do rzadkości...

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje