Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Szostak znalazła ideał?

Karolina Szostak (43 l.) zapytana o życie prywatne nabrała wody w usta. Jak nigdy. To raczej dobry znak!

Do dziennikarki chyba wreszcie uśmiechnęło się szczęście. Los postawił na jej drodze tajemniczego przystojniaka imieniem Vlad. Ich relacja nabiera kolorów - para przestała się ukrywać.

Chłopak gwiazdy towarzyszył jej ostatnio na jednej z imprez w Warszawie. Jak zasłyszało "Twoje Imperium", pochodzi on z Ukrainy i jest bajecznie bogaty.

Mieli się poznać na przyjęciu w Marbelli, ekskluzywnym hiszpańskim kurorcie, pełnym posiadłości należących do najzamożniejszych ludzi świata.

Czy Ukrainiec spełni wielkie marzenie Karoliny Szostak o macierzyństwie? Dziennikarka nigdy nie ukrywała, że bardzo pragnie urodzić dziecko. Brakowało tylko odpowiedniego kandydata na ojca.

Reklama

Po tym, jak rozpadł się jej związek (nie wyznała z kim), gwiazda Polsatu długo była singielką. Ubolewała nad tym. "Moje serce wciąż jest wolne" - żaliła się. - "Czekam na wielką miłość".

Jednocześnie potencjalnych kandydatów ostrzegała, że oczekiwania ma wyśrubowane. U swego boku widziała wyłącznie silnego faceta, który będzie także dżentelmenem w każdym calu.

Wyśniła sobie takiego, który poświęci jej uwagę, będzie otwierał przed nią drzwi, podawał płaszcz, opiekował się i wychodził z inicjatywą. "Nie może też być lalusiem. Musi mieć skazę" - zastrzegała.

Ideał się nie zjawiał, ale dziennikarka nie rezygnowała z marzeń. Nie godziła się na założenie konta na portalu randkowym, do czego gorąco namawiały ją przyjaciółki. "Czekam na iskrę, coś takiego, że patrzysz i od razu wiesz" - mówiła.

Czy Vlad wywołał tę iskrę? Tego Karolina Szostak nie zdradza. Zapytana, czy ta znajomość to coś poważniejszego, powiedziała "Twojemu Imperium": - Nigdy się nie odnosiłam do tej sfery życia prywatnego i nie będę tego robić.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy