Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Karolina Pisarek może wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Spełniła warunek produkcji

W zeszłym tygodniu Karolina Pisarek zaczęła odczuwać silne bóle głowy, które zmusiły ją do wizyty w szpitalu. Po wielu badaniach gwiazda usłyszała diagnozę, która nie nastraja zbyt optymistycznie. Jej występ w "Tańcu z gwiazdami" stanął pod znakiem zapytania. Czy zobaczymy ją na parkiecie? Okazuje się, że modelce udało się spełnić warunek produkcji i dostała zgodę, by pojawić się wieczorem w show.

Karolina Pisarek wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Karolina Pisarek od początku ubiegłego tygodnia walczy z silnym bólem głowy. W ciągu kilku dni odwiedziła wielu specjalistów i poddała się wnikliwym badaniom. Leki ze sterydami dały chwilową ulgę i modelka mogła zawalczyć o swój dalszy udział w "Tańcu z gwiazdami".

Produkcja programu podeszła do tej sprawy bardzo poważnie i wymogła na celebrytce zgodę od lekarza.

"Karolina od rana próbowała załatwić stosowne zaświadczenie, aby zaprezentować się w odcinku na żywo. Producent dał jej czas do 13, aby okazała dokument. Udało się zdobyć zaświadczenie i zgodę na pojawienie się w programie na żywo" - słyszymy od naszego informatora.

Reklama

Jak udało się dowiedzieć redakcji Pomponika Karolina uzyskała aż kilka niezależnych opinii lekarskich, dzięki czemu została dopuszczona do udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Karolina przez cały tydzień nie uczestniczyła w treningach, jej obecność w dzisiejszym odcinku może być więc tylko symboliczna.

Karolina Pisarek trafiła do szpitala z bólem głowy. Usłyszała już diagnozę

W zeszłym tygodniu młoda uczestniczka "Tańca z gwiazdami" trafiła do szpitala z ostrym bólem głowy. Mimo wielu badań nie od razu udało się ustalić, co dolega modelce. Przez długi czas leki przeciwbólowe nie przynosiły pacjentce żadnej ulgi, pojawiły się też problemy z chodzeniem.

Po pewnym czasie głos zabrała menadżerka Małgorzata Leitner, która poinformowała, że sprawa jest poważna i lekarze podejrzewają guza mózgu.

Zaniepokojonych milczeniem modelki fanów, próbował uspokajać mąż celebrytki.

Ostateczna diagnoza pojawiła się dopiero wczoraj i nie napawa optymizmem - okazało się, że schorzenie jest dość poważne: Karolina Pisarek ma torbiel na przysadce mózgowej. Konieczna będzie więc operacja. Jednak z zabiegiem przez pewien czas można się wstrzymać.

Trzymamy kciuki za powrót do formy.

Zobacz też:

Karolina Pisarek usłyszała diagnozę. Modelka cierpi na poważną przypadłość

Karolina Pisarek jednak zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? Nowe wiadomości

Anoreksja, narkotyki, udział w filmie erotycznym. Co stało się ze słynną modelką z lat 90.?

"Taniec z Gwiazdami": Łukasz Płoszajski wróci do show? Jest komentarz aktora

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy