Reklama
Reklama

Karolina Pisarek i Andziaks zaszalały na tegoroczny WOŚP. Chcecie ich darów? Będziecie musiały zapłacić fortunę!

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sporo gwiazd postanowiło zaangażować się i przekazać na aukcje swoje dary. W tym roku w wydarzeniu wzięły udział Karolina Pisarek (25 l.), a także Andziaks (26 l.). Modelka i influencerka wystawiły dość nietypowe przedmioty na licytację.

31. Finał WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie w Polsce. Zbiórka charytatywna organizowana jest od wielu lat przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przewodniczy Jurek Owsiak. 31. Finał WOŚP odbędzie się już 29 stycznia 2023 roku pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą!".

WOŚP 2023: Karolina Pisarek i Andziaks przekazały swoje suknie ślubne

Karolina Pisarek i Andziaks w tym roku postanowiły na aukcje przekazać swoje elementy garderoby. Są to nie byle jakie stroje, bo te, do których dziewczyny mają szczególny sentyment, mianowicie suknie ślubne.

Reklama

Obie celebrytki wzięły ślub latem 2022 roku. Ceremonie były naprawdę imponujące. Pisarek oraz Andziaks na organizację tych wydarzeń wydały ponoć kilkaset tysięcy złotych.

Karolina Pisarek przekazała suknię ślubną od Pronovias na WOŚP 2023

Karolina Pisarek podczas ślubu miała aż dwie kreacje. Modelka w jednej poszła do ołtarza, z kolei w drugiej tańczyła pierwszy taniec i bawiła się podczas imprezy. 25-latka na WOŚP postanowiła oddać drugą suknię. Kreacja pochodziła z domu mody Pronovias. Pisarek przy pomocy głównej projektantki stworzyła model, w który można było później oglądać w jej instagramowych relacjach z wesela.

Suknia nie miała ramiączek. Model był dosyć prosty, jednak oryginalny dekolt dodawał odrobinę elegancji całości. Obecnie na aukcji WOŚP osiągnęła już cenę 8950 zł.

WOŚP 2023: Andziaks przekazała suknię ślubną projektu Roberta Czerwika

Andziaks przebierała się aż trzy razy. Na WOŚP postanowiła przekazać pierwszą suknię. Kreacja została zaprojektowana przez ulubieńca gwiazd Roberta Czerwika. Sukienka youtuberki ma klasyczny krój bezy z licznymi falbanami oraz długim trenem. W mediach pojawiła się również informacja o tym, że do jej uszycia wykorzystano aż 100 metrów materiału.

WOŚP 2023: co na aukcję przekazały inne gwiazdy?

Wiele gwiazd postanowiło w tym roku włączyć się w akcję WOŚP. Licytacje są naprawdę nietuzinkowe. Andrzej Grabowski odkurzy mieszkanie, z Hubertem Urbańskim można poprowadzić "Milionerów", z kolei Iga Świątek przekazała na aukcję swoją rakietę. Te i wiele innych produktów czy usług można licytować do 12 lutego 2023 roku.

Zobacz też:

NAJDROŻSZE aukcje na WOŚP 2022. Co podarowali celebryci?

Jurek Owsiak odpowiada na zarzuty Dody. "Niehonorowe i nieprzyjacielskie zachowanie"

Afera z TVN i WOŚP. Doda: "Pocałowałam klamkę!" Artystka ujawnia szczegóły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | Karolina Pisarek | WOŚP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy