Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Korwin Piotrowska tak ostra jeszcze nie była! "Meduzy intelektualne"

Karolina Korwin Piotrowska (44 l.) skomentowała ostatnią "fryzjerską aferę" z udziałem szafiarek!

Z Maffashion i Jessici Mercedes śmieje się dzisiaj cała Polska.

Reklama

Przypomnijmy, że jedna szafiarka pożaliła się na Snapchacie, że druga ukradła jej pomysł na skrócenie włosów i szybciej pobiegła do fryzjera, aby pochwalić się nową fryzurę na portalach społecznościowych.

"Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam Wam pokazać na fajnym video - to nagle Jess skróciła włosy!

I moim zmartwieniem jest, że jejku, będą nas porównywać, masakra, już tego nie robię. I tak nie powinno być. Porozmawiałam z Jessiką. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę" - żaliła się na Snapchacie Maff.

"Afera" nie uszła oczywiście uwadze Karoliny Korwin Piotrowskiej. Dziennikarka chyba jeszcze nigdy nie używała tak ostrych słów!

Do tego zaczęła nabijać się z osobliwej urody obu szafiarek.Wielu zarzuciło jej, że tym razem przegięła!

"Teraz newsem jest historia o tym, jak jedna blogerka o inteligencji meduzy udająca, że ma proste zęby "ukradła" drugiej blogerce udającej, że ma chudą twarz i o podobnym stopniu rozwoju ni mniej ni więcej ale fryzurę i pomysł na nią.

Bo jedna obcięła włosy i nagrała z tego mrożący zwoje mózgowe filmik, który oczywiście pokazała swoim fanom, bo pokazuje wszystko. Dosłownie.

Nie, defekacji jeszcze nie pokazała, ale jak mniemam jeśli zasponsoruje ją jakiś środek na zatwardzenia zrobi i to, bo kasa, jak wiemy, nie śmierdzi.

A obie dziewczyny zarabiają i to nieźle na tym, że prywatności już dawno niemal nie mają, ich życie prywatne na ich własne życzenie stało się publiczne. (...)

Powtarzam, one tak na serio. Tak wygląda życie i codzienne problemy meduz.

Oglądałam te filmiki. Sama się zastanawiam, co trzeba mieć w głowie, albo czego NIE mieć, aby z fryzury robić śmieszną medialną aferkę.  Ktoś wie?" - zastanawia się w swoim felietonie Piotrowska.Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin Piotrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama