Reklama
Reklama

Karolina Korwin Piotrowska tak ostra jeszcze nie była! "Meduzy intelektualne"

Karolina Korwin Piotrowska (44 l.) skomentowała ostatnią "fryzjerską aferę" z udziałem szafiarek!

Z Maffashion i Jessici Mercedes śmieje się dzisiaj cała Polska.

Przypomnijmy, że jedna szafiarka pożaliła się na Snapchacie, że druga ukradła jej pomysł na skrócenie włosów i szybciej pobiegła do fryzjera, aby pochwalić się nową fryzurę na portalach społecznościowych.

"Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam Wam pokazać na fajnym video - to nagle Jess skróciła włosy!

I moim zmartwieniem jest, że jejku, będą nas porównywać, masakra, już tego nie robię. I tak nie powinno być. Porozmawiałam z Jessiką. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę" - żaliła się na Snapchacie Maff.

Reklama

"Afera" nie uszła oczywiście uwadze Karoliny Korwin Piotrowskiej. Dziennikarka chyba jeszcze nigdy nie używała tak ostrych słów!

Do tego zaczęła nabijać się z osobliwej urody obu szafiarek.Wielu zarzuciło jej, że tym razem przegięła!

"Teraz newsem jest historia o tym, jak jedna blogerka o inteligencji meduzy udająca, że ma proste zęby "ukradła" drugiej blogerce udającej, że ma chudą twarz i o podobnym stopniu rozwoju ni mniej ni więcej ale fryzurę i pomysł na nią.

Bo jedna obcięła włosy i nagrała z tego mrożący zwoje mózgowe filmik, który oczywiście pokazała swoim fanom, bo pokazuje wszystko. Dosłownie.

Nie, defekacji jeszcze nie pokazała, ale jak mniemam jeśli zasponsoruje ją jakiś środek na zatwardzenia zrobi i to, bo kasa, jak wiemy, nie śmierdzi.

A obie dziewczyny zarabiają i to nieźle na tym, że prywatności już dawno niemal nie mają, ich życie prywatne na ich własne życzenie stało się publiczne. (...)

Powtarzam, one tak na serio. Tak wygląda życie i codzienne problemy meduz.

Oglądałam te filmiki. Sama się zastanawiam, co trzeba mieć w głowie, albo czego NIE mieć, aby z fryzury robić śmieszną medialną aferkę.  Ktoś wie?" - zastanawia się w swoim felietonie Piotrowska.pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama