Reklama
Reklama

Maffashion i Jessica Mercedes mają konflikt?! Poszło o... ścięcie włosów!

W świecie blogerek aż iskrzy! Czyżby na horyzoncie mienił się głośny, medialny konflikt?

W świecie blogerek aż iskrzy! Czyżby na horyzoncie mienił się głośny, medialny konflikt?

Do najbardziej znanych blogerek modowych w naszym kraju zaliczyć można m.in. Maffashion (28 l.) oraz Jessikę Mercedes (21 l.). Obie "szafiarki" od lat niestrudzenie pojawiają się na ściankach, gdzie dumnie pokazują produkty, które dostają za darmo od firm odzieżowych czy też kosmetycznych.

Do tej pory dziewczyny trzymały "sztamę" i kibicowały sobie nawzajem. Jednak teraz nad ich "przyjaźnią" zawisły czarne chmury.

O co poszło? Okazuje się, że powodem konfliktu jest zmiana fryzury Jessiki Mercedes!

Blogerka, po konsultacjach z fanami, postanowiła odmienić swój wizerunek i skrócić włosy.

Reklama

Pech chciał, że od dłuższego czasu z takim samym zamiarem nosiła się Maffashion. Starszej z szafiarek nie spodobało się, że jej koleżanka wyprzedziła ją i zrobiła wokół siebie tyle szumu, o czym opowiedziała na swoim Snapchacie.

"Wczoraj byłam bardzo zdenerwowana i było mi bardzo smutno - nie wiem, co bardziej (...). Jessika skróciła włosy, czyli temat, z którym się nosiłam od dłuższego czasu (...). Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam wam pokazać na fajnym wideo, to nagle Jess skróciła włosy!

I moim zmartwieniem jest, że, jejku, będą nas porównywać, masakra, już tego nie robię. I tak nie powinno być. Porozmawiałam z Jessiką. Miałyśmy naprawdę długą rozmowę" - żaliła się na Snapchacie.

Niektórzy fani Maff od razu przesłali słowa otuchy dla swojej idolki.

Jednak znaleźli się również tacy, których zirytowało zachowanie szafiarki.

"Chciałabym mieć takie problemy... Jak pójdę do fryzjera ściąć końcówki, to żadna moja koleżanka nie ma prawa już tego zrobić? Lubiłam cię, obserwowałam, ale zachowałaś się jak rozhisteryzowana nastolatka, a nie jak dorosła kobieta" - grzmieli w komentarzach.

Czy mieli rację?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Jessica Mercedes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy