Reklama
Reklama

Karolina Gilon "ocieka pogniecionym złotem". Tak się ubrała na ramówkę Polsatu!

Złota biżuteria to za mało? Karolina Gilon na ramówce Polsatu udowodniła, że można dosłownie "ociekać złotem". Zobaczcie tylko jej garnitur, który ubrała na czerwony dywan Polsatu.

Karolina Gilon cała w złocie. Prowadząca program "Love Island" nie szła na kompromisy

Karolina Gilon od lat jest prowadzącą programu randkowego "Love Island. Wyspa miłości". Od kiedy przyszedł nowy Dyrektor Programowy Telewizji Polsat, czyli Edward Miszczak, program będzie emitowany nie na Polsacie, lecz w TV4.

Gospodyni programu jest jednak dobrej myśli i wierzy, że będzie dobrze: ""My jesteśmy jedną wielką rodziną. Ja też jestem takim graczem zespołowym. Jak ja dostaję informację: słuchaj, Karolina, trzeba wzmocnić czwórkę, no to, co robi Karolina - zakasuje rękawy i do roboty. I w ogóle fajnie, nie będę tylko w Polsacie, ale będę też w czwórce" - wyznała Gilon w rozmowie z naszym reporterem.

Reklama

Karolina Gilon "ocieka złotem". Tak się ubrała na ramówkę Polsatu!

Na wiosenną ramówkę Polsatu Karolina Gilon również przyniosła dobrą energię, a nawet coś więcej! Jej stylizacja zdecydowanie wyróżniała się spośród innych.

Wszystko za sprawą złotego garnituru z lejącego się materiału, który niestety kryje wysportowaną sylwetkę Karoliny, ale za to daje oszałamiający efekt!

Wzrok przyciągają dwa elementy stylizacji - bardzo długie spodnie, które zakrywają buty prezenterki, a także ogromna aplikacja na ramieniu marynarki w postaci kwiata. Materiał z jakiego zrobiony był garnitur przypominał pogniecione złoto.

Zobacz też:

Wiosenna ramówka Polsatu. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie!

Ciężarna Olga Bołądź na ramówce Polsatu. Partner czule obejmował brzuszek

Stylówki młodego pokolenia na ramówce Polsatu. Kto wypadł najlepiej?

Dorota Gawryluk zachwyca elegancją na wiosennej ramówce Polsatu. Kolorystka nie jest przypadkowa! 

Karolina Szostak zachwyciła na ramówce Polsatu! Uwagę zwracała jej nowa fryzura!

Edward Miszczak nowym Dyrektorem Programowym Telewizji Polsat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy