Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się zdjęciami z nowego "Agent Gwiazdy 3"!

Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) pozazdrościła mężowi kariery w mediach i także zapragnęła zostać gwiazdą. Właśnie skończyła zdjęcia do nowej edycji programu „Agent Gwiazdy” i postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, jak jej poszło!

To już trzecia edycja hitu TVN-u, w której udział wezmą kolejne gwiazdy. Celebrytom spodobało się wypełnianie zadań i odgadywanie, kto z nich jest programowym agentem. Tym razem również nie brakowało chętnych do udziału w zabawie.

Reklama

Dostępna już jest pełna lista uczestników nowej edycji i wśród nich znalazły się takie gwiazdy, jak Peja (41 l.), mąż Justyny Steczkowskiej (45 l.), czyli Maciej Myszkowski (44 l.), Julia Wróblewska (19 l.), czy w końcu Karolina Ferenstein-Kraśko.

Może nie są to najjaśniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu, ale i ta edycja zapowiada się ciekawie. Zdjęciami z planu pochwaliła się już żona Piotra Kraśki (46 l.), która ma ochotę najwyraźniej na dłużej zagościć w mediach.

Fani Karoliny już nie mogą się doczekać, aż zobaczą ją w programie i mają nadzieję, że ich ulubienica nie odpadnie zbyt szybko.

Jak myślicie, kto ma największe szanse na wygraną w tej edycji? Ferenstein-Kraśko miałaby sporą chrapkę na wygraną i wygląda na to, że szybko się nie podda! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Ferenstein-Kraśko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje