Reklama
Reklama

Karol Strasburger prosi o pomoc. Chodzi o dziecko

Karol Strasburger (75 l.) to jeden z bardziej znanych prezenterów w Polsce. Gwiazdor od lat prowadzi popularny program "Familiada", który oglądają tysiące osób z całej Polski. Niedawno znany 75-latek postanowił nagrać wzruszający film, w którym prosi o pomoc dla małego dziecka.

Karol Strasburger pomimo swojego sędziwego wieku obecny jest w social mediach. 75-latek regularnie dodaje na swoje instagramowe konto prywatne fotografie oraz nagrania. Niedawno postanowił prosić swoich fanów o pomoc. Chodzi o zbiórkę na leczenie małej Zosi.

Karol Strasburger prosi o pomoc dla małego dziecka

Karol Strasburger nagrał wideo, w którym apelował o pomoc kilkunastomiesięcznej dziewczynki. Okazuje się, że Zosia jest bardzo poważnie chora i tylko leczenie odpowiednim środkiem jej pomoże. Niestety lek jest bardzo drogi i dziecko potrzebuje wielu milionów złotych, aby móc rozpocząć terapię.

Reklama

Karol dodał również, że ma nadzieje, że poruszający apel nie przejdzie obok jego fanów obojętnie. Wyznał, że on sam jest ojcem i rozumie rozpacz rodziców chorego dziecka. Dodał, że aby dziecko przyjęło odpowiedni lek, na koncie musi pojawić się aż 8 milionów złotych.

Apel Strasburgera spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Jego fani pisali, że udostępnili post dalej, inni z kolei, że podzielili się swoimi oszczędnościami i wpłacili na konto podane w opisie zbiórki.

Karol Strasburger - kariera i życie prywatne

Karol Strasburger urodził się 2 lipca 1947 roku w Warszawie. W 1965 roku ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Warszawie. Początkowo był studentem Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie, a następnie absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.

Jako aktor zadebiutował w 1970 roku w serialu "Kolumbowie". Po ukończeniu PWST został zaangażowany do Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Pracował tam do połowy lat 80.

W wyborach w 1991 roku kandydował do Sejmu z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Od 17 września 1994 roku prowadzi teleturniej "Familiada".

Pierwsze małżeństwo z aktorką Barbarą Burską zakończyło się rozwodem. W 1981 roku poślubił Irenę Morcińczyk. 10 sierpnia 2019 roku ożenił się z Małgorzatą Weremczuk. W 2019 urodziła się ich córka Laura.

Zobacz też:

Media rozpisały się o "wychudzonym" Strasburgerze. Prezenter "Familiady" wyjawił, co za tym stoi...

Karol Strasburger potwierdził! Tak teraz wygląda jego życie z małą córką i młodą żoną! "Muszę w tym czasie być z nią"
Młoda żona Karola Strasburgera dostrzega oznaki starzenia. Co na to mąż?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy