Reklama

Reklama

Reklama

Karol Strasburger i jego dom – jest miejsce dla dwóch kobiet!

Karol Strasburger (74 l.) powrócił do korzeni i od kilku lat mieszka w miejscowości, w której spędził dziecięce lata. Zamieszkał tam ze swoją młodszą o 37 lat żoną, Małgorzatą Weremczuk. Para wzięła ślub w 2019 r. Jak mieszkają i dlaczego w ich domu jest miejsce dla jeszcze jednej kobiety? Zobaczcie!

Karol Strasburger i dom w Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna to niewielkie miasto położone na południe od Warszawy - zamieszkiwane raptem przez kilkanaście tysięcy osób. To właśnie tutaj Karol Strasburger przeprowadził się po ślubie z Małgorzatą Weremczuk.

Choć rodzina Karola Strasburgera pochodzi z południowo-wschodnich Niemiec, aktor związał swoje losy z Polską. Wiele lat temu jeden z członków rodziny Strasburgera przeniósł się na warszawski Wilanów i rozpoczął losy rodziny w kraju nad Wisłą. 

Reklama

Sam Karol również urodził się w stolicy, ale dzieciństwo spędził w podwarszawskiej miejscowości. Powrót do Konstancina ocenia jako dobrą zmianę w swoim życiu: 

Czego nie mogło zabraknąć w domu Karola Strasburgera?

Mimo że Karol Strasburger od kilku lat związany jest z Małgorzatą Weremczuk, to nie zapomina o zmarłej prawie 10 lat temu żonie, Irenie Morcińczuk. Pamiątki po byłej żonie znalazły swoje miejsce w posiadłości w Konstancinie-Jeziornie. 

Obecna partnerka wykazała się dużym zrozumieniem i wspiera Karola w utrzymaniu pamięci o żonie: "Nie powiedziałam: »Wyrzućmy meble i wyrzućmy wspomnienia«. Szanowałam i podziwiałam Irkę, chciałam dokończyć dzieło, które zaczęła. Stworzyła na przykład fantastyczny wystrój kuchni, bo miała zmysł artystyczny. Pięknie odrestaurowała i pomalowała starą komodę. Dokupiliśmy świeczniki. Nadaliśmy temu ciąg dalszy" - mówiła dla magazynu "Viva!".

Karol Strasburger - kim jest?

Karol Strasburger to polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, który ukończył zarówno Państwową Wyższą Szkołę Morską w Szczecinie, jak i Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Debiutował na scenie w 1970 r., gdy wystąpił w serialu "Kolumbowie". Już rok później odniósł pierwszy sukces, gdy zagrał tytułową rolę w dramacie sensacyjno-wojennym "Agent". 

Kolejne lata przyniosły mu role w produkcjach takich jak "Jeszcze słychać śpiew i rżenie koni" w reżyserii Mieczysława Waśkowskiego, "Życie rodzinne" Krzysztofa Zanussiego czy "Noce i dnie" Jerzego Antczaka. 

Najbardziej znany jest dzięki dwóm rolom. Pierwsza to postać Władysława Niwińskiego w produkcji z 1976 r. "Polskie drogi". Druga to udział w teleturnieju, w którym kreuje swój wizerunek i dzieli się z publicznością słynnymi już żartami - sucharami. Mowa oczywiście o kultowym programie "Familiada" emitowanym od lat w Telewizji Polskiej na kanale TVP2.

Zobacz też:
Karol Strasburger potwierdził! Tak teraz wygląda jego życie z małą córką i młodą żoną! "Muszę w tym czasie być z nią"

Karol Strasburger prosi o pomoc. Chodzi o dziecko

75-letni Karol Strasburger nie może przejść na emeryturę. Powód jest poważny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy