Reklama
Reklama

Karol i Małgorzata Strasburgerowie świętują 3. rocznicę ślubu. Cytatami

Karol Strasburger (75 l.) i jego żona Małgorzata (38 l.) w sierpniu obchodzą 3. rocznicę ślubu. Z tej okazji przerzucają się na Facebooku cytatami. Karolowi najbardziej do gustu przypadły słowa Marii Dąbrowskiej o różnicy wieku…

Karol Strasburger i była menedżerka, Małgorzata wówczas jeszcze Weremczuk, wzięli ślub w sierpniu 2019 roku. Ich miłość hartowała się w trudnych warunkach. To właśnie Małgorzata była osobą, która wyciągnęła aktora z depresji po śmierci żony, Ireny Strasburger, która w grudniu 2013 roku zmarła na raka szpiku kostnego.

Pogrążony w żałobie Strasburger odsunął się wtedy od wszystkich. Wyjątek robił tylko dla Małgorzaty. Media szybko obudowały ich znajomość plotkami o romansie, jednak aktor stanowczo im zaprzeczył, zapewniając, że Małgorzata jest po prostu tak miła, że od czasu do czasu wyciąga go z domu. 

Reklama

Małgorzata też stanowczo dementowała posądzenia o romans, zresztą była wtedy mężatką. Dopiero w marcu 2018 roku oboje przyznali, że ich relacja wykroczyła poza przyjaźń i zawodową współpracę. 

Strasburgerowie świętują rocznicę ślubu

Ślub udało im się utrzymać w tajemnicy, podobnie jak ciążę. Fakt, że są małżeństwem ujawnili dopiero w listopadzie 2019 roku, gdy na świecie pojawiła się ich córeczka Laura. Jak wynika z pobieżnych obliczeń, ciąża mogła przyspieszyć planowanie ślubu. To akurat nie dziwi, biorąc pod uwagę, ze Strasburger należy do pokolenia, które woli, by tradycyjna kolejność została zachowana. 

Wszystkim, którzy wątpili, czy Strasburger sprawdzi się jako ojciec, aktor szybko zamknął usta. Jak się okazało, córeczka okazała się spełnieniem marzeń bezdzietnego dotąd aktora. Ostatnio na Facebooku państwo Strasburgerowie wymieniali się życzeniami i cytatami z okazji 3. rocznicy ślubu. Małgorzata wybrała słowa Andre Maroisa „Udany związek zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą” i dopisała od siebie:

Strasburger zrewanżował jej się słowami Marii Dąbrowskiej „Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku”. Następnie zgodził się z żoną, że w związku ważna jest szczerość, szacunek i przyjaźń. 


Mogłoby się wydawać, że na różnicę wieku między Strasburgerami nikt już nie zwraca uwagi. Jak się okazuje, oprócz Karola…

Zobacz też:

Karol Strasburger i jego dom – jest miejsce dla dwóch kobiet!

75-letni Karol Strasburger nie może przejść na emeryturę. Powód jest poważny

Agnieszka Woźniak-Starak i Mateusz Hładki zachwycili stylizacjami. Tak wyglądali w Sopocie

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger | Małgorzata Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama