Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kammel wyrzekł się matki

Tomasz Kammel (36 l.) jeden z najlepiej zarabiających prezenterów telewizyjnych wyrzekł się własnej matki, kiedy ta zwróciła się do niego o pomoc finansową. Gwiazdor telewizyjny, któremu właśnie wygasa kontrakt z telewizją publiczną oświadczył matce, że nie jest kasą zapomogową ani bankiem.

Matka Kammela - Anna Hetmanek - Kamel żyje w skrajnej nędzy we wsi Czernica w okolicach Jeleniej Góry. Przyjaciele matki Kammela bardzo niepochlebnie wyrażają się o Tomku: "To ważny i bogaty pan z telewizji, a Anna żyje sama w strasznych warunkach na wsi, jej dom to rudera, którą siedem lat temu odziedziczyła po zmarłej znajomej".

Reklama

Prezenter natomiast mieszka w luksusowym warszawskim apartamencie, gdzie metr kwadratowy kosztuje 15 tys. zł i jeździ porsche 911 carrera za ok 460 tys. zł.

Dlaczego nie chce pomóc matce, tym bardziej, że długi Anny Kamel sięgają już 30 tysięcy złotych?

Nie da się ukryć, że "wielki świat" uderzył Tomkowi do głowy. Przyjaciele Anny Kamel nie wiedzą jak jej pomóc, kobieta pogrąża się w depresji, unika ludzi. Jedyną deską ratunku był jej sławny syn. Niestety na niego nie może liczyć.

Prawdopodobnie musi dojść do tragedii aby Tomasz Kammel przejrzał na oczy i zauważył cierpienie matki, tylko, że wtedy może być już za późno.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje