Reklama

Reklama

Reklama

Kamilla Baar: Kulisy jej nowego romansu

Kamilla Baar (34 l.) z wpływowym warszawskim adwokatem związała się kilka tygodni po rozstaniu z Wojciechem Błachem (42 l.). Para jest bardzo szczęśliwa, podróżuje i snuje wspólne plany...

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", aktorka, znana z serialu "Na dobre i na złe", poznała obecnego partnera w marcu, w teatrze IMKA. O ironio, po części dzięki Wojtkowi, który wyreżyserował spektakl "Twoje Pocałunki Mołotowa".

Prawnik był jednym z widzów, wychowany w domu o tradycjach artystycznych - jego dziadkowie byli aktorami, sam maluje obrazy - zaimponował Baar wiedzą o teatrze i sztuce. Kamilla poczuła, że w 18 lat starszym mężczyźnie znalazła bratnią duszę.

- Ta znajomość tak szybko się zacieśniła, że kiedy w kwietniu Wojtek wyjeżdżał w Himalaje, wiedział już, że kobieta, z którą od lat dzielił życie, jest zakochana w innym - zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia pary.

Reklama

Miał jednak nadzieję, że ukochana wykorzysta jego nieobecność na głębszą refleksję dotyczącą ich przyszłości.

Ale gdy wrócił, zrozumiał, że jego związku z Kamillą nic już nie uratuje. Postanowił więc rozstać się w przyjacielskich relacjach ze względu na dobro małego synka.

Kamilla zamieszkała z nowym wybrankiem serca. On też wiele poświęcił, by z nią być.

- Jak prawie każdy pięćdziesięcioletni mężczyzna, on także ma spory bagaż życiowych doświadczeń. Jego córka z pierwszego małżeństwa jest absolwentką łódzkiej filmówki, zbliża się do trzydziestki. Nieprzypadkowo wywiad Kamilli w "Twoim Stylu" zatytułowano "Jestem motylem". Najwidoczniej w związku z Błachem - minimalistą i domatorem - nie mogła w pełni rozwinąć skrzydeł.

Jak sama przyznała, marzy o dalekich podróżach, luksusie, pisaniu książek. Nowy partner, także mecenas sztuki, może rzucić jej świat do stóp. Zakochani odbyli już kilka podróży w egzotyczne zakątki świata.

- Wojtek, chłopak ze Śląska, nie mógł jej zapewnić takich luksusów. Ale miał coś cenniejszego niż zera na koncie, wielkie serce. - kwituje znajomy aktora. 

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Kamilla Baar | Wojciech Błach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy