Reklama
Reklama

Kamila Łapicka bez spadku po mężu. Andrzej Łapicki chwilę przed śmiercią zmienił testament. Jaki był powód?

Kamila Mścichowska, którą świat poznał już jako panią Łąpicką, przed laty wywołała wielki skandal, gdy wdała się właśnie w romans ze starszym o... 60 lat Andrzejem Łapickim! Ich ślub był towarzyską sensacją. Szczęście małżeńskie nie trwało jednak długo. Ich związek zaczął trawić kryzys, potem wszystko przerwała śmierć aktora. Po pogrzebie na jaw wyszły jednak sensacyjne sekrety rodziny Łapickich. Dowiedzieliśmy się m.in., że legendarny gwiazdor przed śmiercią zmienił testament i Kamila nie dostała ani grosza. Co skłoniło do tego aktora?

Andrzej Łapicki to legenda kina i jeden z bardziej cenionych aktorów w historii kina. Pod koniec swojego życia zrobiło się jednak o nim głośno głównie z powodu zawirowań w życiu prywatnym. 

Gwiazdor związał się bowiem z młodszą o sześć dekad Kamilą Mścichowską, którą zresztą nieco później poślubił. Ich związek wzbudzał ogromne emocje, a od plotek w branży wręcz huczało.

Łapicki nic sobie jednak z tego nie robił...

Reklama

"Cała Polska zna mój ostatni samobójczy krok, to znaczy pojęcie za żonę młodej dziewczyny. Powiedziałem: narzekajcie sobie, a ja ożenię się, ponieważ nie zgadzam się na starość i co mi zrobicie" - mówił w "Polityce" Łapicki.

Po ślubie zaczęły się jednak pojawiać informacje, że ich związek zaczął trawić kryzys. Potem doszło do najgorszego i Andrzej Łapicki zmarł 21 lipca 2012 roku.

Kamila w książce "Łapa w Łapę", której publikację zatrzymała rodzina aktora, pisała, że wraz z mężem nie "przewidywali jego śmierci".

Po pogrzebie Kamila musiała mierzyć się z kolejnymi krzywdzącymi plotkami. Złośliwi twierdzili bowiem, że ta była z aktorem wyłącznie dla dóbr materialnych.

Po śmierci Łapickiego na jaw wyszło jednak coś szokującego. Okazało się, że Andrzej tuż przed śmiercią zmienił testament i wszystko zapisał córce. Wdowa została z niczym...

A mowa m.in. o trzypokojowym mieszkaniu o pow. 57 mkw. na warszawskim Mokotowie, samochodzie i sporych oszczędnościach, które oszacowano na około milion złotych.

Potem Kamila niemal zapadła się pod ziemię. Dopiero niedawno tabloidy dowiedziały się, że Mścichowska zajęła się pisaniem o teatrze, prowadziła też blog o tej tematyce w sieci. 

Do tego, gdy tylko może, ucieka z Polski do ukochanej Hiszpanii. Tam odnajduje dawno utracony spokój...

Zobacz też:

Co się stało z wdową po Łapickim?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Łapicka | Andrzej Łapicki | Kamila Mścichowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy