Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Stoch w wywiadzie po konkursie w Innsbrucku. Zaskoczył dziennikarza!

Kamil Stoch (31 l.) jest skromnym, ale i wesołym człowiekiem. Dał temu wyraz w ostatnim wywiadzie. Na pytanie dziennikarza odpowiedział w przekorny sposób.

Rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Innsbrucku. Niestety, nasi reprezentanci nie powtórzyli sukcesu sprzed roku. Wówczas zdobyli medal w konkursie drużynowym. Teraz nie udało się go obronić, ale Polacy się nie poddają.

Reklama

Wcześniej odbył się konkurs indywidualny. Najlepszy z naszych rodaków okazał się Kamil Stoch, który zajął piąte miejsce. Dalej byli Dawid Kubacki (12. miejsce) i Piotr Żyła (19. miejsce). Z kolei Jakub Wolny nie zakwalifikował się do czołowej trzydziestki. 

Po zawodach na pytania dziennikarzy odpowiadał Kamil Stoch. Na jedno z nich odpowiedział w zaskakujący sposób. 

"Piękny, emocjonujący konkurs, tylko szkoda, że to nie my odgrywaliśmy w nim głównych ról" - zagadnął go dziennikarz. "Jak chcieliście odgrywać główne role, trzeba było zapiąć narty i skoczyć" - zażartował Kamil. 

Wideo spodobało się internautom, w tym "Superniani" Dorocie Zawadzkiej, która udostępniła je na swoim profilu w mediach społecznościowych.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje