Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Durczok znów ojcem? Julia "namawia go na to, aby zostali rodzicami"

Kamil Durczok (50 l.) jest w nowym związku, z czym wcale się nie kryje. Wraz z Julią Oleś (28 l.), dziennikarką i blogerką, pojawił się nawet na salonach. Jak czytamy w „Na Żywo”, ich relacja jest bardzo poważna. Według najnowszych wieści nowa ukochana namawia dziennikarza, „aby zostali rodzicami”!

Związek dziennikarza i jego ukochanej daje obojgu wiele radości. Dużo młodsza partnerka gwiazdora nie ukrywa, że pragnie stworzyć z nim prawdziwą rodzinę.Ostatnie dni są dla niego trudne. Kolejna rozprawa w Sądzie Okręgowym w Warszawie potoczyła się nie po myśli Kamila Durczoka. 

Reklama

Wyrokiem sądu pozwana przez niego redakcja "Wprost" nie musi przeprosić go za dwa z opublikowanych w 2015 r. artykułów na jego temat ani wypłacić mu odszkodowania, jakiego się domagał. Po wyjściu z sali rozpraw gwiazdor wyglądał na bardzo rozczarowanego takim obrotem sprawy. 

Towarzysząca mu ukochana - Julia Oleś - dyskretnie starała się podnieść go na duchu. Jej pojawienie się w sądzie to ewidentny dowód, jak poważna relacja łączy dziennikarza z młodziutką partnerką. 

Jeszcze dwa lata temu w analogicznych okolicznościach Durczokowi towarzyszyła ówczesna żona - Marianna Dufek. Znana dziennikarka TVP Katowice chętnie rozmawiała z mediami, broniąc dobrego imienia męża. Jednak od rozwodu nie komentuje już jego spraw. 

Obecną ukochaną eksmęża zna od czasu, gdy była ona jeszcze dzieckiem. Wspólnie z Kamilem przyjaźnili się bowiem z rodzicami małej wówczas Julci...

Obecnie Julia to nie tylko ukochana Kamila, ale i jego prawa ręka w portalu internetowym. - Kamil ma do niej ogromne zaufanie. Podziwia ją jako dziennikarkę, kobietę i matkę - twierdzi osoba z otoczenia Durczoka. - Chętnie opiekuje się jej trzyletnim synkiem Maksiem, którego ojcem jest jej drugi mąż - dodaje rozmówca "Na Żywo".

Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, ukochana dziennikarza jest pewna swoich uczuć i chciałaby, aby ich związek przypieczętowały narodziny wspólnego dziecka.- Julia zwierzyła się przyjaciółkom, że od pewnego czasu namawia Kamila na to, aby zostali rodzicami - zdradza "Na Żywo" dobrze poinformowana osoba.

Na profilu internetowym Julii na Instagramie pojawiło się niedawno jej zdjęcie z czasów, gdy była w zaawansowanej ciąży. Oleś, której stronę śledzi ponad dwadzieścia tysięcy fanek, umówiła się z nimi na czat na tematy związane z macierzyństwem.

- Pogadamy o wszystkim tym, o czym zazwyczaj nie mówię, bo nie pozwala mi poczucie obciachu, czyli o kwestiach okołourodowych. Chudnięcie po ciąży, tycie przed ciążą - napisała partnerka Kamila.

Motyw macierzyństwa, ciąży i dzieci Oleś porusza ostatnio na swoim profilu internetowym dość często. Wielokrotnie wspominała ten wyjątkowy czas, gdy nosiła pod sercem swego synka. Nie ukrywała, że w stanie błogosławionym znacznie przytyła, a sam poród był koszmarem. Ale dziś jest najszczęśliwszą matką na świecie. 

Synkowi stara się poświęcać każdą wolną chwilę i z radością obserwuje postępy jedynaka. - Mój synu, tak Cię kocham, tak o Ciebie dbam. Usiłuję znaleźć balans między czułością, żebyś wiedział, że jesteś kochany bezwarunkowo, a dyscypliną - napisała niedawno.

Partner Julii z pewnością ma świadomość, że jego ukochana chciałaby znów zostać matką. Czy jednak, mając już dorosłego syna, Kamila Juniora, Durczok zdecyduje się na ponowne zostanie ojcem?

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama